Kasia Lins publikuje nowe video – „American Live Story”

Kasia Lins przesyła pocztówkę z wizyty w Stanach Zjednoczonych, a konktreniej videopocztówkę jaką jest nagranie z jej podróży. Do klipu wykorzystano utwory „These Days”, „Save me boy” oraz „Hollow Words”, które razem finalnie tworzą „American Live Story”.

„American Live Story” to miesięczna podróż po Kalifornii ukazana w 3 piosenkach zarejestrowanych na żywo w wyjątkowych miejscach, takich jak San Francisco, Sequoia National Park, Yosemite, Los Angeles czy pustynie Kalifornii. Ten krótkometrażowy film zrealizowany na żywo jest bardziej związany z muzyką, tekstami niż typowy teledysk, jest też czymś więcej niż typowa livesesja. To sposób na wyrażenie muzyki w określonym miejscu i czasie, wejście w niepowtarzalną atmosferę, którą tworzą muzyka w połączeniu z konkretnym miejscem.

Naszym głównym celem było uchwycenie idealnego momentu – wizualnie i muzycznie. Spędzaliśmy kilka dni w każdym miejscu, aby poczuć jego nastrój, nie spieszyć się, tylko skupić się na atmosferze tam panującej i oddać ją w obrazku. Wykonaliśmy tylko po kilka ujęć w każdym miejscu. Pierwsze, które nas satysfakcjonowało pod względem technicznym, wchodziło do filmu. Nie chcieliśmy, żeby to było „przeprodukowane”.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

Instagram: https://www.instagram.com/kasialins/