Kasia Lins z tytułowym singlem „Moja wina”

Na dwa dni przed premierą następcy „Wiersza ostatniego”, czyli albumu „Moja wina”, Kasia Lins prezentuje tytułowy singiel. Utwór to kontynuacja stylu zaprezentowanego w poprzednich dwóch piosenkach, co zapowiada bardzo spójny i koncepcyjny materiał.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Swoje pierwsze kroki stawiała w 2013 roku w programie X Factor. Niedługo później ukazał się jej album „Take My Tears”, który ukazał się na rynku azjatyckim. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

„Długo zastanawiałam się, jak moja płyta odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Mogłabym poczekać z jej wydaniem, ale nie za bardzo wiem na co i do kiedy miałabym czekać.” – Kasia Lins


„Moja wina” to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. W sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. Album to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.


Tracklista:
1. Jeżeli kochasz
2. Koniec świata
3. Rób tak dalej
4. Boże
5. Jesteś krwią w mojej żyle
6. Moja wina
7. Śniłam, że jest spokój
8. Prowadź po raju
9. Morze czerwone
10. Grożą nam wojną
11. Kobiety by Bukowski
12. Nie syp solą


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

Instagram: https://www.instagram.com/kasialins/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.