Kasia Lins zagra koncert w rodzinnym Poznaniu

Kasia Lins wraca do Poznania, miasta w którym dorastała. Poprzedni koncert artystka zagrała w ramach festiwalu Enea Spring Break w ubiegłym roku jeszcze w ramach promocji albumu „Wiersz ostatni”. Teraz czeka nas prawdziwa uczta nie tylko muzyczna ale i wizualna podczas jedynego jak na razie ogłoszonego wydarzenia z nowym materiałem.

Moja wina” to tytuł najnowszego albumu Kasi Lins, którego premiera miała miejsce 29 maja 2020 roku. Kasia jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album. Wydawnictwo promuje singiel tytułowy – „Moja wina”, „Rób tak dalej” oraz „Koniec świata”.


Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę „Wiersz Ostatni” oraz w kategorii Autor Roku.

KASIA LINS – 01/08 – POZNAŃ


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

Instagram: https://www.instagram.com/kasialins/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.