KASIA SKIBA i JA już wkrótce w Tarnobrzegu i Sandomierzu!

Już 27 lipca b.r. tyska formacja KASIA SKIBA i JA zaprezentują się ze swoim materiałem w Tarnobrzegu w Mimi2 i 28 lipca w Sandomierzu na Festiwalu Dookoła Wody. Założyciele grupy – Kasia Skiba i Wojciech Boogie Bajer, wsparci o kontrabasistę Giena Kubata, zagrają dla Was utwory z płyty, która ukaże się we wrześniu.


KASIA SKIBA i JA ruszyli pełną parą z koncertami – od początku lipca zagrali na Placu Pod Żyrafą na Święcie Miasta Tychy oraz w Mysłowicach na święcie mysłowieckiego Rynku. Tym razem ich intuicja kieruje ich na wschód w stronę Wisły, aby dać się poznać i naładować “pozytywną energią”!Spontaniczny koncert w Tarnobrzegu odbędzie się 27 lipca w Mimi2, przy ulicy Piłsudskiego 5 o godzinie 19:00. Oprócz KSiJ będzie można zobaczyć debiutującą scenicznie elektroniczną formację ZOLC, finalistów tegorocznego Im Memoriam – Grzegorza Ciechowskiego, którą współtworzą Arkadiusz Stokłosa oraz Tynko Gawlik. Grupa określa się gatunkowo awangardowym mianem “tupankochill”,  a swoją muzykę, kreację retro i polskie teksty kierują głównie do polskiego słuchacza. Po koncertach przewidziane jest ELEKTRO JAM SESSION, czyli wielka elektroniczna improwizacja. Impreza objęta została patronatem OpenStage Muzykoholików, co wiąże się z niespodziankami i konkursami ze strony portalu.


28 lipca, dzień po koncercie w Tarnobrzegu, KASIA SKIBA i JA zagrają na Bulwarze im. Piłsudskiego w drugi dzień Festiwalu Dookoła Wody w towarzystwie takich zespołów jak: Hambawenah, Formacja czy Dikanda. Organizatorami Festiwalu są między innymi:  Miasto Sandomierz, Sandomierskie Centrum Kultury, Fundusz Lokalny czy MOSiR.
Na poprzednich edycjach Festiwalu Dookoła Wody mieliśmy okazję zobaczyć takich artystów jak: Mamadou Diouf czy Stanisław Soyka.

Muzykoholicy, wybierzcie wygodne buty i przybywajcie tłumnie, bo organizatorzy zapowiadają “Odpał z butów” w kosmos!


ZAJRZYJ PO WIĘCEJ:

KASIA SKIBA i JA NA FACEBOOKU
KASIA SKIBA i JA NA YOUTUBE
STRONA WYDARZENIA „ODPAŁ Z BUTÓW” 
STRONA FESTIWALU „DOOKOŁA WODY”
ZOLC NA FACEBOOKU
ZOLC NA YOUTUBE
STRONA OPEN STAGE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.