Kaśka Sochacka z nowym utworem „Jeszcze”

Kaśka Sochacka, która minionej jesieni poruszyła nas swoją tęsknotą w singlu „Wiśnia” wraca z kolejnym utworem. „Jeszcze” to kolejna muzyczna podróż artystki po niełatwych emocjach związanych z rozstaniem. 

Melancholijny, lekko zachrypnięty wokal Kaśki kolejny raz zabiera nas w wycieczkę w głąb siebie, ukazując uczucia i historie, które dla nas często są trudne do nazwania. Sochacka współpracując z Agatą Trafalską wypracowała tę umiejętność do perfekcji, publikując kolejny utwór z tekstem, o emocjach, o przeżyciach, o życiu, o ludziach.

„Jeszcze nie chce cię widzieć
Jeszcze dookoła dym
Jeszcze wszystko możliwe
Nikt nie kłamie tak jak my ”


Utworowi towarzyszy obrazek, który jest kolażem ujęć z filmu „Zabriskie Point” z 1970 roku w reżyserii Michelangelo Antonioniego.

„Wybór tego numeru jest dość nieoczywisty, bo to nie jest klasyczna piosenka. Przeżyłyśmy przez ostatnich parę miesięcy kilka trudnych momentów i chciałyśmy się w ten sposób wyczyścić, zamknąć jakiś rozdział żeby bez obciążeń podejść do pracy nad tekstami na całą płytę. Finałowa scena z „Zabriskie Point” od zawsze chodziła mi po głowie jako idealne zobrazowanie oczyszczającej mocy rozpadu i jednocześnie jego bolesnego piękna. Nie można lepiej uchwycić tego momentu kiedy najgorsze już się wydarzyło i znowu wszystko można – stąd pomysł żeby wykorzystać ujęcia z tego filmu.” – mówi Agata Trafalska

ZAMÓW ALBUM – „WIŚNIA EP” KAŚKA SOCHACKA


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sochacka.kaska/

Instagram: https://www.instagram.com/sochacka_kaska/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.