Katarzyna Cerekwicka zaśpiewa kolędy w Galerii Freta

Już w najbliższą niedzielę, tj. 18 grudnia br., w warszawskiej Galerii Freta wystąpi Katarzyna Cerekwicka. Twórczyni hitu „Na kolana” wykona utwory ze swojego najnowszego wydawnictwa o wiele mówiącym tytule „Kolędy”, czym wprawi słuchaczy w iście świąteczny nastrój. 


Album „Kolędy” powstał z połączenia tęsknoty i wigilijnych wspomnień. Nie brak tu melancholii i szczerych emocji wzbudzanych przez te proste, acz piękne pieśni przepełnione prawdą i swoistą magią. Nagranie takiej płyty od kilku lat było marzeniem piosenkarki. Dlaczego zatem to właśnie rok 2016 okazał się właściwym momentem na zrealizowanie tego pragnienia?


Może musiał przyjść odpowiedni czas? A może dopiero dziś mam odwagę na zaśpiewanie kolęd w taki sposób – zastanawia się wokalistka. – Dużo w nich ciszy i spokoju, inspiracji jazzem z pogranicza Diany Krall czy Norah Jones  dodaje.


Na uczestników koncertu czekają ulubione kolędy i piosenki świąteczne wokalistki, a także muzyczne niespodzianki. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety w cenie 40 złotych można nabyć w Galerii Freta lub przez Internet za pośrednictwem strony https://stodola.pl/shop_ticket-118492.htm.


Zajrzyj po więcej:

Katarzyna Cerekwicka na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.