Kayah i Grzegorz Hyży we wspólnym utworze „Podatek od miłości”

Z okazji swoich urodzin Kayah od lat sprawia fanom muzyczne niespodzianki. Podtrzymując tradycję, 15 listopada br. zaprezentowała nagranie „Podatek od miłości”, w którym usłyszymy ponadto…  Grzegorza Hyżego.


Wraz z singlem pojawił się teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka, wyprodukowany przez studio Propeller Film.Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie – mówi Kayah. 


Utwór został napisany i skomponowany przez Michała Bownika z zespołu BOWNIK, czyli jednego z najmłodszych muzyków należącej do Kayah wytwórni Kayax. Za produkcją „Podatku od miłości”, podobnie jak letniego hitu Kayah „Po co”, stoi Jan Smoczyński.


Piosenka promuje komedię romantyczną o tym samym tytule. Premiera kinowa filmu odbędzie się 26 stycznia 2018 roku.


Współpraca z Kayah to dla mnie duże wyróżnienie oraz nowe zawodowe doświadczenie. Nie mam na swoim koncie wielu duetów i to także pierwsza moja piosenka promująca film. Myślę, że udało nam się wspólnie stworzyć coś bardzo wyjątkowego – piosenkę z potencjałem wielkiego przeboju, która wymyka się takim jednoznacznym ramom stylistycznym. To coś naprawdę świeżego – dodaje Grzegorz Hyży.


Premiera singla „Podatek od miłości” zbiega się w czasie ze startem jesiennej trasy koncertowej Grzegorza,  „Momenty”. Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi wokalista:
16 listopada 2017 / Gdańsk
17 listopada 2017 / Poznań
19 listopada 2017 / Warszawa
21 listopada 2017 / Wrocław
22 listopada 2017 / Katowice


„Podatek od miłości” dostępny jest w cyfrowych serwisach i sklepach: Kayax.lnk.to/PodatekodMilosci.


Zajrzyj po więcej: 

Kayah na Facebooku

Grzegorz Hyży na Facebooku

Bownik na Facebooku


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.