Kayah i Viki Gabor międzypokoleniowo o sile kobiet – „Ramię w ramię”

Supermanka Kayah i Superhero Viki Gabor ramię w ramię śpiewają o sile kobiet. To będzie hit tegorocznego karnawału! Viki Gabor i Kayah łączą siły we wspólnym utworze „Ramię w ramię” i udowadniają, że kobiety mają głos, siłę i kiedy się wzajemnie wspierają, mogą zmienić świat.

Utwór „Ramię w ramię” ma szansę stać się największym GIRL POWER SONG ostatnich lat. To wszystko dzięki połączeniu dwóch pokoleń kobiet o niesamowitym głosie i talencie – Supermanki i Superhero polskiej sceny muzycznej. Kayah – która ma na swoim koncie 12 albumów i chętnie wspiera nowych artystów – oraz Viki Gabor, bardzo młodej artystki, która może pochwalić się zwycięstwem w międzynarodowym konkursie Eurowizja Junior 2019.

Utwór został napisany przez autorów sukcesu dwóch ostatnich polskich kompozycji na konkursie Eurowizji Junior„Superhero” i „Anyone I Want To Be”Lanberry, Patryka Kumóra, Dominika Buczkowskiego przy wsparciu samej Kayah. Natomiast za partie akordeonu odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek. Taki skład zwiastuje hit.

„Został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!” – kayah

„Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji!” – viki

This slideshow requires JavaScript.


Teledysk do singla „Ramię w ramię” stworzyła Agencja Artystyczna Pompidou i idealnie odwzorowuje on przesłanie jak i energię utworu. Jest kolorowy, żywy i występują w nim tylko kobiety! #GirlPower #RamieWramie .


Zajrzyj po więcej:

FB: Kayah, Viki Gabor

Instagram: Kayah, Viki Gabor