Kazik i Kwartet ProForma z teledyskiem do singla „Gdybym miał kogoś”

W Internecie ukazał się właśnie teledysk do utworu „Gdybym miał kogoś” Kazika i Kwartetu ProForma. To już czwarty singiel pochodzący z albumu „Tata Kazika kontra Hedora” wydanego nakładem SP Records w 2017 roku.


Klip do nagrania „Gdybym miał kogoś” składa się z fragmentów koncertu Kazika i Kwartetu ProForma podczas poznańskiego festiwalu LuxFest.Obecnie zespół kontynuuje trasę koncertową, w ramach której muzycy wystąpią między innymi w Świdnicy (15 lutego), Szczecinie (19 lutego), Opolu (22 lutego) i w Chełmie (23 lutego). W trakcie występów usłyszymy repertuar nie tylko z najnowszej płyty, czyli wspomnianego już wydawnictwa „Tata Kazika kontra Hedora”, ale także wcześniejszej „Wiwisekcji” oraz covery piosenek sygnowanych przez Kazika Staszewskiego.


Album „Tata Kazika kontra Hedora” osiągnął status Złotej Płyty. Na krążku tym znajdziemy kompozycje do wierszy Stanisława Staszewskiego stworzone przez jego syna Kazika oraz Kwartet ProForma w składzie: Przemysław Lembicz, Piotr Lembicz, Wojciech Strzelecki, Marek WawrzyniakMarcin Żmuda.


Zajrzyj po więcej:

Kazik Staszewski na Facebooku

Kwartet ProForma na Facebooku

Kazik & Kwartet ProForma na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.