Kazimierkejszyn 2017, czyli festiwal bez spinki już po raz czwarty

KAZIMIERNIKEJSZYN, to festiwal, na którym koncerty odbywają się wieczorami tak, aby cały dzień móc poświęcić wypoczynkowi albo aktywnościom, których organizatorzy (Włodek Paprodziad, lider m.i. Łąki Łan i November Project oraz Michał Niewęgłowski – twórca aplikacji do medytacji Intů i trener rozwoju osobistego) nie szczędzą.

Między 6 a 9 lipca zaplanowane są m.in. rowerowy rajd tunelem, kanioning, skoki ze skarp (tradycyjna zabawa kazimierskich dzieciaków), kazimierski triathlon czy bumper balls – nadmuchiwane kule, w których można się toczyć, zderzać lub próbować grać mecz – to tylko niektóre z nich.Potem będzie czas na masaże, hamaki, huśtawki, śmiechoterapię,  będzie też strefa nudy, w której kompletnie nic się nie dzieje, albo samochody-loterie czyli specjalnie zaaranżowane pick-upy, które wożą festiwalowiczów do wylosowanej przez nich strefy festiwalu, przez co nigdy nie wiedzą dokąd trafią. A nuż trafią na wędrówkę z Paprodziadem po znanych i sekretnych miejscach Kazimierza Dolnego albo na spotkania i warsztaty rozwojowe poświęcone: inicjatywie w życiu, karierze, sztuce. W tym roku poprowadzą je Andre Stern, Katarzyna Miller, Magdalena Dembowska.

Na 7 lipca dzień ZWIErz siĘ – dookoła tematyki pro zwierzęcej (na festiwalu nie sprzedaje się mięsa). Pojawi się Monika Mrozowska Dorota Sumińska.


Oto, jak przedstawia się „festiwalowy rozkład jazdy”:

Czwartek:
19.33 koncert niespodzianka w Przystanku Korzeniowa, 21.00 Silent Disco na Rynku Głównym
Piątek:
19:30 – Łona Webber, 21:00 – Bednarek, 22.30- HEY, 23.45 – Sunny Land
Sobota:
19:30 Julia Pietrucha, 21:00 Łąki Łan, 22:45 LUC & Rebel Babel, 0:30 Gooral
Niedziela:
Bum Bum OrkeStar, 13:33 Dziady Kazimierskie

Szczegóły dotyczące biletów, znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu – SPIESZCIE SIĘ! Biletów zostało już niewiele!


KAZIMIERNIKEJSZYN 2017 – oficjalna strona

KAZIMIERNIKEJSZYN 2017 – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.