„Kiedy dobrze jest Nam” – nowy teledysk od Kasi Lins

Kasia Lins to mieszanka soulu, rocka, alternatywy oraz nostalgicznego alt pop. Jej najnowsza płyta „Wiersz ostatni” łączy w sobie emocjonalne teksty, przestrzenne dźwięki gitar z niezwykle harmonijnym wokalem artystki. Dziś artystka zaprezentowała nowy singiel wraz z teledyskiem do piosenki „Kiedy dobrze jest Nam”.

Kasia Lins pisze teksty, komponuje muzykę, czaruje wokalem i grą na pianinie. Swoją pierwszą płytę „Take My Tears” wydała zagranicą w 2013 roku, podbijając wtedy rynki muzyczne Japonii, Hong Kongu, Singapurze oraz w Niemczech to dopiero 23 lutego bierzącego roku wydała swój debiutancki album „Wiersz ostatni” w Polsce. Jego zwiastunem była EP – ka „Save Me Boy” wydana w 2017 roku. Najnowszy klip do singla „Kiedy dobrze jest Nam” wyreżyserował Karol Łakomiec we współpracy z wokalistką, Kasia również wystąpiła w teledysku w duecie z Marcos Gracia.


Artysta oprócz występów na Open’er Festival 2018 oraz trasy Spragnieni Lata 2018 będzie również jedną z gwiazd Edison Festival – Taste The Music w Baranowie, podczas którego wystąpią również Kortez, Ania Dąbrowska czy Rosalie..

Bilety na to wydarzenie dostępne na stronie:
https://www.eventim.pl/eventseries/2177814/?affiliate=GTP


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

www: http://kasialins.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.