„Kiedy nadejdą”, czyli nowy klip GrubSona

„Kiedy nadejdą” to czwarty klip do piosenki promującej najnowszą płytę GrubSona zatytułowanej „Gatunek L”. Utwór nagrany jest z gościnnym udziałem Jareckiego. Album ukazał się nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

„Kiedy nadejdą” to zdecydowanie najzabawniejszy teledysk ze wszystkich dotychczasowych produkcji promujących wydawnictwo „Gatunek L”. Stanowi on również symboliczny powrót do lat, kiedy trasy koncertowe muzyków kojarzyły się z nieustającym szaleństwem, a nie z odpowiedzialnością i przekazem.

Uwielbiam ten klip – mówi GrubSon. – Podczas zdjęć bawiliśmy się świetnie i uchwyciliśmy poczucie humoru nas wszystkich. Zaczynając od Jareckiego, poprzez BRK, a na mnie kończąc. Mamy nadzieję że zarówno utwór, który jest kawałkiem zdecydowanie koncertowym, jak również sam klip… który jest zwariowany… ale również bardzo precyzyjnie wyprodukowany i nakręcony… przypadnie wam do gustu. Dużo uśmiechu. Dużo dystansu. Dużo świetnej zabawy!


Za produkcję klipu ponownie odpowiedzialny jest SCH Media, które nawet przy produkcjach „mniej serio” może poszczycić się genialną pracą kamery i pomysłami.

„Gatunek L” stanowi mieszankę ulubionych stylów i gatunków GrubSona oraz mocnych tekstów tworzonych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią. To pierwszy krążek nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję odpowiedzialni są DJ BRK, SoDrumatic, OER, i v, a za mix i mastering – Dj Eprom.


„Gatunek L” można nabyć w dwóch wersjach: normalnej i specjalnej. Edycję specjalną, zwaną też limitowaną, wydano w formie książkowej, zawierającej, poza samą płytą, dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowelę pod tym samym tytułem, napisaną gościnnie przez Przemka Corso specjalnie na premierę albumu.


muzyka: „DJ BRK” Bartosz Kochanek
słowa: Tomasz „GrubSon” Iwanca, Jarosław Kubów
mix & mastering : Michał „Eprom” Baj
scenariusz: Tomasz „GrubSon” Iwanca, Michał Schwierc
zdjęcia/montaż: Michał Schwierc SCH Media
technika: Grzegorz Groniec

W teledysku wystąpili: Tomasz „GrubSon” IwancaBartosz KochanekJarosław KubówGrzegorz PosłusznyMichał MalińskiKuba MitorajŁukasz BzowskiRemigiusz Kropacz.

Zajrzyj po więcej:

GrubSon na Facebooku


fot. Mateusz Szeliga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.