„Kiedy” – Sabina SAGO prezentuje nową piosenkę

Utwór „Kiedy” to nowa odsłona Sabiny SAGO w oldschoolowej stylistyce muzycznej, która będzie zapewne niespodzianką dla osób śledzących jej dotychczasową karierę.

W przyjaznych wnętrzach Custom34 Studio, SAGO wraz z zespołem nagrała także teledysk do tej piosenki, która otwiera nowy rozdział jej muzycznej drogi.

Sabina SAGO to wokalistka obdarzona charakterystyczną barwą głosu. Dzięki swojemu temperamentowi i barwnej osobowości w muzyce potrafi łączyć „ogień z wodą”.

SAGO wystąpiła w popularnym telewizyjnym show „The Voice of Poland”, w którym podczas tzw. ‘przesłuchań w ciemno’ zachwyciła wszystkich trenerów swoim wykonaniem piosenki „Queen Of The Night” Whitney Houston.

Sabina współpracowała m.in. z Marcinem Dańcem, Opole Gospel Choir, Ireną Jarocką, zespołem BRACIA, jak również Jackiem MEZO Mejerem, z którym nagrała utwory „Inspiracja” i „Syreni śpiew” do albumu „Mezoteryka” oraz duet „Oddycham Tobą”.

Poszukiwania własnej drogi muzycznej zaprowadziły Sabinę SAGO do gdańskiego Custom34Studio, w którym dzięki współpracy z producentem Piotrem Łukaszewskim, powstał nowy singiel „Kiedy”. Autorką tekstu do utworu jest znana ze współpracy z wieloma znanymi, polskimi artystami – Karolina Kozak.

Zobacz więcej:

Facebook

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.