Kim jest ,,Zebra” w najnowszym utworze Krzysztofa Krefta ?

krzysztof-kreft-3„Zebra” jest pierwszym solowym utworem Krzysztofa Kreft. Opowiada, o ulotnych chwilach, o przemijaniu. Autorem tekstu jest wokalista, który wszystkie swoje uczucia, spostrzeżenia i emocje przelał na papier. 

„Przez cały czas się zmieniamy. Zmieniają się ludzie i miejsca dookoła. Wszystkie chwile są ulotne. Ulotna jest miłość, gdy się jej nie pielęgnuje i gdy się jej nie docenia. Ten kalejdoskop, w którym żyjemy nie zatrzymuje się i bardzo łatwo można coś stracić, można to wypuścić z rąk – nie wiedząc nawet, kiedy to się stało. To piosenka o mnie. O stracie. O przemijaniu.” – mówi Krzysztof Kreft.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=fsEiHw3CQmc[/embedyt]


krzysztof-kreftKrzysztof Kreft – ur. 06. czerwca 1998r. w Gdyni – wokalista, aktor oraz autor tekstów.
Od kiedy był małym chłopcem fascynowało go stanie na scenie. Mając niespełna 11 lat trafił do obsady musicalu „Czarno to widzę„. Jest laureatem wielu konkursów, przeglądów i festiwali. Na początku swojej muzycznej drogi tworzył warstwy tekstowe do utworów innych wokalistów. Zainspirowany osobą Łukasza Jakóbiaka stworzył projekt „O Kim? O Czym? Rozmowa z…„, przez który miał przyjemność przeprowadzić wywiady m.in z Anią Wyszkoni, Eweliną Lisowską, Wojtkiem Łuszczykiewiczem z zespołu VIDEO oraz wieloma innymi artystami. W 2014 roku został zaproszony do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, która na celu miała zwrócenie uwagi na problemy młodzieży w XXI wieku, zaś w grudniu wziął udział w nagraniach na płytę „W darënkù na GòdëWeroniki Korthals, a do singla „Aniołów Bal” został stworzony teledysk. W duecie Duusia & Krzysztof Kreft zarejestrowali cover utworu „9 Crimes„. Miał przyjemność jako gość specjalny wystąpić na koncercie Ramony Rey i zaśpiewać w duecie jeden z jej utworów, a także stanąć obok Kasi Wilk i wyśpiewać jeden z jej hitów „Pierwszy Raz„.
22 października 2016 roku premierę miała jego pierwsza autorska piosenka zatytułowana „Zebra„.  Aktualnie Krzysztof pracuje nad własnym repertuarem, koncertuje oraz angażuje się w nowe projekty, których owoce już niedługo.

Zajrzyj po więcej : 


krzysztof-kreft-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.