Klarenz z premierą singla „Film o Niczym”

W dniu 29 maja 2020 roku został opublikowany najnowszy utwór Klarenza – „Film o Niczym”, który promuje nadchodzący album rapera – „#lifeafterpoza”.

Klarenz to wywodzący się z Bydgoszczy MC i producent, który dał się światu poznać jako Młody Wilk Popkillera w 2015 roku. Ponadto autor docenionej przez krytyków płyty „Poza”, w wielu podsumowaniach typowanej do tytułu najlepszego albumu 2018 roku. W zeszłym roku z kolei wraz z Mario Kontrargument współtworzył duet Ghettopop, który zaprezentował słuchaczom album o tytule… „Ghettopop”.

„Film o Niczym” jest to stylowo podany zbiór nie do końca wesołych przemyśleń Klarenza, coś jak wczesny Villeneuve. Dostaje się scenie, miłuje się pasję, trochę się wspomina. Wszystko to ujęte przy pomocy nieprzewidywalnego flow, co jest już znakiem rozpoznawczym rapera. W swoim filmie zadbał również o surową warstwę muzyczną.

Gdyby wszystkie filmy o niczym były utrzymane na takim poziomie, przyznawanie Złotych Malin straciłoby sens. Numer znajdzie się na „#lifeafterpoza”. Na albumie, zawierającym wszystkie utwory Klarenza, które zrealizowano w okresie liczonym od premiery płyty „Poza” aż do teraz. Wydane w limitowanym nakładzie nagrania będą stanowić niemałą gratkę dla kolekcjonerów, a już na pewno będą jawić się jako uzupełnienie świetnej „Pozy”.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Klarenz1/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.