Klaudia Kulawik powraca po 10 latach z utworem „Follow me”

Tę dziewczynę pokochała cała polska. W wieku 11 lat pojawiła się w pierwszej edycji programu „Mam Talent” śpiewając „Dziwny jest ten Świat” Czesława Niemena i od razu kupiła swoją niewyobrażalną siłą wokalu publiczność, jury oraz wszystkich telewidzów. Po 10 latach od zaszczytnego 2. miejsca popularnego talent show Klaudia Kulawik prezentuje swój pierwszy utwór „Follow me”.
“Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, czego tak naprawdę chcę. Muzyka towarzyszyła mi przez większość mojego życia, czasem dając zawód, by następnie podnosząc na duchu dawać motywację do dalszych działań. Jednak to, czym była na początku, a patrząc z boku można określić jako: rodzajem artystycznego obycia, zajęciem, które rozwija artystycznie, przeradzało się stopniowo w coraz więcej, by ostatecznie zadomowić się we mnie na stale. Nie ma już drogi wstecz.
Muzyka jest i będzie mi towarzyszyć, choć zdaję sobie sprawę, że do doskonałości jeszcze dość długa droga przede mną.
Mówiąc o upływającym czasie chciałam wyrazić, że nie potrafiłam się w niej odnaleźć. Nie potrafiłam określić swojego miejsca. Śpiew pojawił się nagle i przypadkowo, przez co, mówiąc szczerze, nie był celem samym w sobie. To pasja znalazła mnie, nie na odwrót. I to właśnie przez te lata uczyłam się jak ją pokochać. A kiedy już zrozumiałam, że chyba jednak coś zaiskrzyło, zaczęłam się zastanawiać o czym chcę śpiewać. Na początku moja wizja opierała się na pomyśle, że znajdą się ludzie, którzy będą pisać dla mnie, ale jak łatwo można odgadnąć ta koncepcja nie miała wyraźnego skutku. Zaczęłam więc sama. Z początku nieśmiało i z rezerwą. Pytanie czy potrafię i jak? Walka z ambicjami i oczekiwaniami. Każda rzecz wydawała się zbyt błahym nieodpowiednim tematem. Być możne niewystarczająco ważnym i istotnym. Ale może warto zacząć od tego co kryje się w moim jeszcze niedojrzałym wnętrzu i odkryć romantyczną stronę mojej natury. Tak więc, bez przedłużania, chcę podzielić się z Wami moją piosenką o… miłości „ Follow Me”, bo to przecież uczucie, o które każdy zabiega, bez względu na wszystko. Każdy z nas nosi w sobie pragnienie miłości.”
Na jej oficjalnym kanale YouTube, utwór „Follow me” ma już ponad 200 tys. fanów! Posłuchaj i daj znać w komentarzu czy podoba Ci się powrót Klaudii 🙂
 
Już za kilka dni pojawi się druga autorska piosenka Klaudii.

Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.