Klemens X Fryta Beatz – „Delirium klemens” – premiera teledysku i start preorderu

Klemens przy współpracy z UrbanRecTV oraz Aloha Entertainment prezentuje pierwszy teledysk promujący najnowsze wydawnictwo „Delirium Klemens” LP 2016, którego premiera odbędzie się już jutro – 24.03.2016! Za warstwę muzyczną materiału odpowiada młody i utalentowany producent Fryta Beatz.

Screen z serwisu YouTube
Screen z serwisu YouTube

Płytę można zamawiać od dziś w preorderze na www.deliriumklemens.pl oraz www.alohasklep.pl


Klemens x Fryta Beatz – delirium klemens


Klemens:
Raper pochodzący z Grudziądza. Działalność artystyczną prowadzi od dwunastu lat. Nagrywał z takimi raperami jak klemens_frontVNM, Bisz, Hades, Green, Proceente, Diox, Muflon, Lilu. Ma w dorobku ponad setkę koncertów, dziesięć nieoficjalnych wydawnictw solowych oraz współpracę z grupą Siedem. W maju 2014 r wraz z producentem Tomajem wydał epkę „Multiplayer„, która ukazała się nakładem Aloha Entertainment. Pod koniec lutego 2015 światło dzienne ujrzał solowy projekt Klemensa pt. „Singleplayer EP„. Obecnie raper przygotowuje pełnowartościowy longplay.

Klemens „Delirium Klemens”
Tytuł nowej nowej płyty grudziądzkiego rapera nawiązuje do terminu medycznego „delirium tremens„, oznaczającego majaczenie alkoholowe. Płyta opowiada o doświadczeniach i marzeniach artysty, dla którego nałóg tworzenia oznacza balansowanie na krawędzi psychozy. Klemens celowo wprowadza się w stan zaburzeń świadomości, który podobnie jak syndrom odstawienia cechują omamy, iluzje, urojenia oraz podniecenie. Album opowiada o najwrażliwszych i najbardziej bolesnych nawykach człowieka, o jego słabościach, a jednocześnie o wewnętrznej sile umysłu i potędze podświadomości. Przykładem jest utwór „Szaraki”. Dla jednych szaraki to zwykli ludzie popadający w monotonię codzienności, niezauważani przez świat, a dla drugich to istoty pozaziemskie, które odwiedzają naszą planetę. Teksty na płycie nie są jednoznaczne i kryją w sobie wiele metafor. Autorem warstwy muzycznej płyty jest Fryta Beatz.


Zajrzyj tu:

Klemenswww.facebook.com/KlemensRap
Fryta Beatzwww.facebook.com/FrytaBeatz
Mix/mastering – Rafał „RX” Sielawawww.facebook.com/RXprodukcja
Sponsorzy:
www.expertoptyk.pl
www.sklep-muzyczny.pl

 

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *