Kleszcz & DiNO z klipem fantasy. Gościnnie Rahim

 fot. Anna Grabowska
fot. Anna Grabowska

Rahim jako rycerz, Kleszcz jako „dzikus”, a DiNO – mędrzec i druid w jednej osobie? Do tego krasnoludy, elfy i tajemnicza układanka? Takie rzeczy tylko na MaxFloRecTV! Kilka dni temu do sieci trafił klip do utworu „Między piekłem a niebem”. Ten magiczny singiel zwiastuje nowy album duetu Kleszcz (MC)& DiNO (producent).


Pewnego dnia zadzwonił do mnie Rahim i spytał, czy zrobię dla niego oraz Kleszcza & DiNO „Władcę Pierścieni”. „No cóż – brakuje nam może jakichś 100 mln dolarów, ale… ja nie zrobię?!” – wspomina Aleksander Kozłowski, szef ekipy realizującej najnowszy klip dla MaxFloRec. – To była zdecydowanie największa produkcja Przedmarańczy [grupa filmowa, na której czele stoi Kozłowski – przyp. red.], jeśli chodzi o liczbę zaangażowanych osób: na planie mieliśmy dziesiątki rycerzy, dzikusów, elfów i krasnoludów – dodaje.


[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=efl8KuSyX6o[/embedyt]


Jak mówi Kleszcz, na planie klipu panowała świetna atmosfera.

 –„Dzikusy” sobie podśpiewywały, nikogo nie peszyła kamera. Pełna „wczuta”, śpiewanie piosenek, wybijanie rytmu patykami o drzewa – aż chciałoby się zamieszkać w lesie – śmieje się raper.


Powyższe wideo nie powstałoby jednak, gdyby nie wsparcie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach i Tarnogórskiego Centrum Kultury. Dodajmy, że wszystkie zdjęcia zrealizowano właśnie na terenie powiatu tarnogórskiego, z którym związany jest Kleszcz.

 Tarnowskie Góry weszły w projekt, żeby zwrócić uwagę na swoją ciekawą przyrodę. Moją uwagę zwróciły. Nie spodziewałem się, że 20 min od domu znajdę tak fantastyczny świat. Jeśli jeszcze nie byłeś, jedź do rezerwatu Segiet i szukaj elfów! – zachęca Aleksander Kozłowski z Przedmarańczy.


Między piekłem a niebem” to pierwszy oficjalny zwiastun nowego krążka spod szyldu Kleszcz & DiNO. Drugi już wspólny album artystów zatytułowany będzie „Cyrk na qłq”.

– Będzie dużo emocji. Mamy zamiar kontynuować magiczną konwencję. Poza tym spodziewajcie się więcej melodii i rzeczy kompletnie niespodziewanych – zapowiadają artyści.

Wydawnictwo na sklepowe półki trafić ma wiosną 2017 r.


Singiel „Między piekłem a niebem” jako MP3 dostępny jest m.in. na

https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcza-Dino- ft.-Rahim- Miedzy-pieklem- a-niebem/779, w e-sklepach z cyfrową muzyką oraz w serwisach streamingowych.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)


Zajrzyj po więcej : 

Kleszcz na Facebooku

Kleszcz na Instagramie

Kleszcz na SnapChacie

DiNO na Facebooku


kleszcz-dino 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.