Kleszcz & DiNO znów nagrywają. Na MaxFloRecTV szalony mashup!

Znani z eksperymentalnego albumu „HorRYM JESTem” Kleszcz & DiNO szykują nową płytę.

Artyści nie zdradzają na razie żadnych szczegółów. W przerwie między nagraniami i koncertami przygotowali za to coś szalonego. Na MaxFloRecTV 5 lipca trafił mashup do ich nowego singla pt. „4 ściany wyobraźni”.

Kleszcz (MC) & DiNO (producent) to artyści, którzy nie dają o sobie zapomnieć. Choć single promujące ich debiutancki album pt. „HorRYM JESTem” nie tracą na popularności, panowie przygotowali dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Na youtube’owym kanale MaxFloRecTV zaprezentowali nowy utwór i towarzyszący mu mashup.


Kleszcz & DiNO – „4 ściany wyobraźni”:


Za montaż powyższego wideo odpowiedzialny jest eLJot z grupy Improbros. Wizualizację urozmaicają ujęcia Kleszcza w roli dyrygenta. Ich autorem jest Radosław Bereś z Ace of Art, twórca 2 ostatnich klipów Kleszcza & DiNO („Made in China”, „ILUMINACIsną bzdur”). Warstwę muzyczną utworu swoimi skreczami wzbogacił niezastąpiony DJ Bambus z Pokahontaz.

Przy okazji tej premiery Kleszcz na swoim Fan Page’u (https://web.facebook.com/kleszczyy/posts/950760688368190) napisał: „Moge zdradzić, że razem z Dino pracujemy nad kolejną wspólną płytą, a w międzyczasie łapcie nasz nowy ‪#‎mashup‬:)” [zachowano pisownię oryginalną].

Wychodzi więc na to, że „4 ściany wyobraźni” to jedynie wakacyjny przerywnik w pracy Kleszcza & DiNO. Czego możemy spodziewać się na ich nowej płycie? O tym przekonamy się pewnie niebawem na MaxFloRecTV. Aby być na bieżąco, najlepiej subskrybować kanał, klikając w ten link https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1 .

Jeśli nie wyobrażacie sobie nie mieć ekskluzywnych „4 ścian wyobraźni”, możecie pobrać je m.in. ze strony www.MaxFloSklep.pl, klikając tutaj: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcza-DiNO-4-sciany-wyobrazni-singiel/757.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *