Klip do piosenki Igora Herbuta „Miłość jest wszystkim”

Igor Herbut wraca do flirtu z muzyką związaną z filmem. Po ogromnym sukcesie piosenki „Wkręceni – Nie ufaj mi”, którą nagrał w 2014 roku muzyk prezentuje singiel promujący film „Miłość jest wszystkim”, który do kin trafi 23. listopada.

Igor w 2011 roku wziął udział w trzeciej edycji Must Be The Music. Przechodząc do dalszych etapów, razem ze znajomymi muzykami założył zespół LemON (lem (lem.) – tylko, ON (ang.) – włącz). W finale grupa uzyskała najwięcej głosów wygrywając program. Dziś band ma na koncie cztery albumy: debiutancki „LemON” (2012), „Scarlett” (2014), „Etiuda zimowa” (2015) oraz najnowszy „TU” (2017).

Mimo aktywności w zespole Herbut często udziela się również w innych projektach muzycznych takich jak „Koncert Muzyki Filmowej” czy „Adam Sztaba / Grzegorz Ciechowski. Spotkanie z Legendą”. Został też zaproszony do udziału w trasie „Fayrant Tour” zespołu Hey. Gościnnie zaśpiewał podczas koncertów Ralpha Kamińskiego oraz Sorry Boys. Wkrótce wystąpi z Kamilem Bednarkiem w ramach MTV Unplugged (17.10.2018 – czytaj więcej).

Dziś Igor po ogromnym sukcesie utworu „Wkreceni  – Nie ufaj mi”, który na YouTube ma blisko 41 mln wyświetleń prezentuje singiel pod tytułem „Miłość jest wszystkim”, który również został nagrany przy okazji promocji filmu.

Za kilka tygodni na ekrany kin wejdzie film pt. „Miłość jest wszystkim” w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Ja już go widziałem. Jest świetny i wzruszający. Widziałem go dlatego, że okazało się, że reżyser bardzo lubi to co robię i zaprosił mnie do napisania utworu do filmu. (Igor Herbut)


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/

www: http://igor-herbut.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCp4U0g2dqsGpZwxWj–WV5A

Podziel się swoją opinią ;)