Kolejna dawka dobrej muzyki – Fair Weather Friends

Na podsycenie apetytów na drugi długogrający album Fair Weather Friends  wypuszczają EPkę „Hello Sunday”, na której znalazło się 5 premierowych utworów.

fwf_hello-sunday_cover

Ta płyta to zbiór letnich piosenek i nasz spontaniczny zryw. W muzyce fascynuje nas złożoność, ale równie mocno prostota, która nie raz bywa bardzo pozorna. Postanowiliśmy więc nie zwlekać i pokazać kilka stworzonych niedawno piosenek – ktoś powiedział „zróbmy to za 4 dni” i oto jest  – mówi Maciek Bywalec, perkusista zespołu.

„Hello Sunday” jest trzecim po EP „Eclectic Pixels” (2012) i albumie „Hurricane Days” (2014) wydawnictwem w historii zespołu. Otwiera je utwór „Love Won`t Make It Easier”, do którego powstał we współpracy z EXA Studio kolarski klip, kręcony w austriackich Alpach i na południu Francji. (zobacz klip…)

Oprócz niego usłyszeć można „Wired”, „On Hold”, „Portamento”, w którym śpiewa Rafał Skowroński z zespołu JÓGA oraz niemal tytułowy „Sunday”.

 

Nową Epkę Fair Weather Friends będzie można pobrać za darmo ze strony internetowej zespołu lub kupić w postaci fizycznego krążka. Za mix i mastering odpowiadają Mateusz Zegan – muzyk zespołu oraz Haldor Grunberg.

Hello Sunday EP (2016)
1. Love Won`t Make It Easier
2. Wired
3. On Hold
4. Portamento feat. Raf Skowroński (JÓGA)
5. Sunday


Muzykoholicy:
Muzykoholicy Sklep:  https://muzykoholicy.teetres.com/

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *