Kolejny singiel Magdy C!

’Zaprosiłeś’ to już trzeci singiel młodej wokalistki. Poprzednimi były: ‘Ciepło Zimno’ oraz ‘Jeden Dzień’.

Nowotarżanka Magda C (Magdalena  Ćwiertnia) prezentuje tym razem miłosną balladę pełną szczerych emocji. Utwór łączy w sobie brzmienie klasycznego Popu, z domieszką RnB. Minimalistyczny teledysk, który jednocześnie przepełniony jest całą gamą barw, oddaje nastrój lirycznego utworu. Jest to opowieść o nadziei na wielkie szczere uczucie, po której następuje wielkie szczere… rozczarowanie. Za muzykę odpowiedzialny jest Bogusław Ćwiertnia, zaś za tekst Marta Rajska-Ćwiertnia, zaś wydawnictwem zajął się Play Music.

W głosie Magdy C można usłyszeć ogromne emocje, których kumulacja pojawia się w górnych rejestrach refrenu. Młoda artystka brzmi bardzo autentycznie. Utwór dedykowany jest dla wszystkich tych, którzy mieli, mają lub będą kiedyś mieli złamane serce. Prawdziwy i poruszający- taki właśnie jest singiel „Zaprosiłeś”.

Magda C nie jest jednak jedynie wokalistką czującą się świetnie w melancholijnych brzmieniach. Utwór ‘Jeden Dzień’, o którym wspominaliśmy już na naszym portalu jest pełen energii.

Po więcej zapraszamy na fanpage artystki:

https://www.facebook.com/MagdaMojaMuzyka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.