Agnieszka Chylińska i Adam Stachowiak na koncertach radia RDN!

Radio RDN organizuje dwa koncerty, na których zaśpiewa Agnieszka Chylińska. Na jednym z nich pojawi się również Adam Stachowiak.


15 lipca, koncert charytatywny: „Mania Pomagania”

W Koszycach Małych najpierw zaśpiewają Baciary, a wieczorem Agnieszka Chylińska. Koncert powstał, by pomóc trójce potrzebujących dzieci. Wstęp „cegiełka” 10 zł, cały dochód zostanie przekazany w celach charytatywnych.


16 lipca, Nowy Sącz:

Na rynku najpierw zaśpiewa Adam Stachowiak, który rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Co prawda nie dotarł do finału, jednak jego kariera szybko nabrała tempa. Występ w show miał jedną z największych oglądalności w historii programu, a Adam wydał kolejny singiel. 


Zespoły O.N.A i Chylińska łącznie na koncie mają 6 albumów, a Agnieszka solowo wydała już kolejne 2. Najnowszy album pokrył się dwukrotną platynową, utrzymując się przez kilka tygodni na listach jako numer 1. Wielokrotnie nominowany był do najbardziej prestiżowych nagród w kraju, a single usłyszeć można prawie we wszystkich radiowych stacjach. Singiel promujący album ma blisko 50 milionów wyświetleń. Sama Agnieszka zdobywała nagrody za działalność jurorską i artystyczną, m.in. „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.


Zajrzyj po więcej:

Agnieszka Chylińska na Facebooku

Strona WWW

Adam Stachowiak na Facebooku

Strona WWW

Radio RDN na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.