Agnieszka Chylińska i Adam Stachowiak na koncertach radia RDN!

Radio RDN organizuje dwa koncerty, na których zaśpiewa Agnieszka Chylińska. Na jednym z nich pojawi się również Adam Stachowiak.


15 lipca, koncert charytatywny: „Mania Pomagania”

W Koszycach Małych najpierw zaśpiewają Baciary, a wieczorem Agnieszka Chylińska. Koncert powstał, by pomóc trójce potrzebujących dzieci. Wstęp „cegiełka” 10 zł, cały dochód zostanie przekazany w celach charytatywnych.


16 lipca, Nowy Sącz:

Na rynku najpierw zaśpiewa Adam Stachowiak, który rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Co prawda nie dotarł do finału, jednak jego kariera szybko nabrała tempa. Występ w show miał jedną z największych oglądalności w historii programu, a Adam wydał kolejny singiel. 


Zespoły O.N.A i Chylińska łącznie na koncie mają 6 albumów, a Agnieszka solowo wydała już kolejne 2. Najnowszy album pokrył się dwukrotną platynową, utrzymując się przez kilka tygodni na listach jako numer 1. Wielokrotnie nominowany był do najbardziej prestiżowych nagród w kraju, a single usłyszeć można prawie we wszystkich radiowych stacjach. Singiel promujący album ma blisko 50 milionów wyświetleń. Sama Agnieszka zdobywała nagrody za działalność jurorską i artystyczną, m.in. „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.


Zajrzyj po więcej:

Agnieszka Chylińska na Facebooku

Strona WWW

Adam Stachowiak na Facebooku

Strona WWW

Radio RDN na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *