Koncert charytatywny dla Michała Szota

W sobotę, 3 marca br., o godzinie 19 w kraśnickiej restauracja Dąbrówka odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny. Celem wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie Michała Szota.


Michał od trzech miesięcy przebywa z rodzicami w Meksyku. Leczenie przynosi niesamowite efekty! – dowiadujemy się. – Ostatnie wyniki wskazują, że poprawił się obraz radiologiczny. Guz zmniejszył się o 7 milimetrów! Co prawda czasami pojawiają się różne niepokojące objawy, ale generalnie stan Michała jest stabilny. Przed wyjazdem do Meksyku sytuacja Michała była tragiczna. Przez to, ze guz był nieoperacyjny, lekarze nie dawali mu zbyt wielkich szans. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że Michał może wygrać walkę z nowotworem. Niestety, by leczenie mogło być kontynuowane, rodzice muszą do marca zapłacić 250 tysięcy złotych Przerwanie leczenia to dla Michała wyrok. Na dzień dzisiejszy zgromadzono około 80 000 złotych Brakuje 150 000 złotych, a na ich uzbieranie jest tylko szesnaście dni. Prosimy o pomoc. W grupie siła. Grosz do grosza i uda nam się zebrać całą brakującą kwotę, która pozwoli na kontynuowanie leczenia.


Dla Michała wystąpią zespoły: Coś Tak O z Lublina (blues, rock, rock&roll), CROSS ROADS z Lublina (blues, rock, rock&roll), ROCK&SELLER BAND z Kraśnika (rock&roll, blues, rock, pop rock, pop, country), PROFANUM z Kraśnika (rock) oraz FREE BEATS z Kraśnika (hip-hop).


Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy nabyć cegiełkę w cenie 5 złotych. Przewidziano ponadto zbiórkę datków do puszek i aukcję charytatywną przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców.


Leczenie Michała można wesprzeć jeszcze na dwa inne sposoby:

1) przekazując na jego rzecz darowiznę przelewem tradycyjnym na konto Fundacji Po Prostu Pomagam, na numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920 z dopiskiem „Darowizna leczenie Michała”. Darowizny zagraniczne przyjmowane są konto IBAN: PL 42 1750 0012 0000 0000 3696 9636 BIC: RCBWPLPW

2) bądź też za pośrednictwem strony https://www.poprostupomagam.pl/wygrac-z-nowotworem-mozgu.


Zajrzyj po więcej:

Coś Tak O na Facebooku
ROCK&SELLER BAND na Facebooku
PROFANUM na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.