Coś dla fanów mocnego brzmienia – Virgin Snatch

Już we wrześniu będziecie mieć okazję przeżyć prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych koncertów w naszym kraju, a to wszystko za sprawą legendarnej grupy Virgin Snatch!

virgin snatch

VIRGIN SNATCH powstał w 2001 roku, stając się muzyczną alternatywą dla krakowskiej grupy Death Sea. Podstawowy trzon Death Sea a właściwie jej ówczesnej mutacji- Def-C to gitarzysta Grysik (Grzegorz Bryła) i wokalista Zielony (Łukasz Zieliński). Obaj panowie niezmiennie zasilają Virgin Snatch.

To jeden z nielicznych na polskim rynku zespołów, uprawiających szeroko pojętą stylistykę thrash-metalową. Zaangażowany społecznie i politycznie, umiejętnie wychyla się poza ramy sceny underground’owej, łącząc kilka podgatunków muzycznych.

Energetyczne koncerty powodują, że Virgin Snatch wymieniany jest wśród najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Ostatnią dotychczas płytą zespołu jest wydana w marcu 2014 roku „We Serve no One” z debiutującym w zespole gitarzystą Pawłem „Pavlo” Paskiem (ex-KAT, Decapitated)


Support:

STEEL HABIT

Początek Steel Habit datuje się na koniec 2010 r. W dotychczasowym dorobku kapela ma dwa wydawnictwa – Płytę demo wydaną w 2011 r. oraz mini album ” Eyes From The Mirror” z 2013 r.
Cały czas tworzymy nowy materiał oraz koncertujemy bez wytchnienia po całej Polsce. Dzieliliśmy dechy m.in. z takimi kapelami jak Illusion, KAT, Hirax (USA), Nervosa (Brazylia), Materia czy Made of Hate.
Gramy w klimatach heavy/thrash, inspirując się wieloma zespołami ze sceny światowej.

DAHACA
Zespół istnieje od 1 styczeń 2008. W jego skłąd wchodzą m.in: Vartek 'V' Visznievski – [guitars / fx] Tomek 'Tom' Jorman – [guitars]. Gatunek: Pure Death Groove

Staramy się nie deklarować jednego, konkretnego stylu. Jako muzycy czerpiemy inspirację z wielu gatunków – od szeroko pojętego metalu, przez hard rocka, muzykę klasyczną i filmową, na muzyce elektronicznej kończąc.
Nasza twórczość to metalowa hybryda, która stara się łączyć melodię i ekstremę w pewną całość.
Jeżeli koniecznie trzeba nazwać to, co robimy… – chyba najlepszym określeniem będą słowa Death Groove. Jednak zaufaj sobie i sam zdecyduj.
Dla nas to przede wszystkim styl ekstremalny, prawdziwy i z charakterem.


virgin snatch1Kiedy: 23.09.2016

Gdzie: Rock Stage by Club Rock, Kolejowa 8, Warszawa

O której: 19:00

Bilety: 20 zł

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/163505987396072/


Zajrzyj tutaj:

VIRGIN SNATCH: https://www.facebook.com/virginsnatch/

STEEL HABIT: https://www.facebook.com/steelhabit/

DAHACA: https://www.facebook.com/Dahaca/?fref=ts

ROCK STAGE by Club Rock: https://www.facebook.com/rockstagewarsaw/


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad koncertem VIRGIN SNATCH.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *