[KONCERT] Eteryczny wokal, mocny bas i świecące farbki!

Już w ten czwartek o 21.00 w katowickim klubie Prepar (ul. Mariacka 31) swój koncert rozpocznie artystka, która od kilku miesięcy znacznie wyróżnia się na rynku muzyki elektronicznej! Koncert magicznej Erith połączony z fluo party, to impreza, której nie możecie przegapić!

erith

Relacja z koncertu Erith w Krakowie

Młoda, utalentowana, ciepła, skromna, szczera i do tego piękna – tak w skrócie mogę opisać Erith. Magia w czystej postaci –  tak mogę opisać jej koncert 😉 


Twórczością niezwykle utalentowanej gliwiczanki od samego początku jej kariery interesuje się wiele ważnych osób ze świata muzyki, przez co bardzo szybko zagrała na tak prestiżowych imprezach, jak Spring Break, Alter Fest, Soundrive Festival, Ars Cameralis czy Samsara Festival Europe.

Erith ma za sobą też supporty przed m.in. Julią Marcell, The Dumplings i RebekąW ciągu najbliższych tygodni w sieci pojawi się jej pierwszy teledysk, a do końca tego roku mają powstać jeszcze dwa kolejne.

22-latka ma niezwykły dar zjednywania sobie publiczności. Jej kosmiczna muzyka i hipisowskie historie, które opowiada pomiędzy kolejnymi utworami sprawiają, że podczas koncertów możemy odnieść wrażenie, że znajdujemy się w zupełnie innej rzeczywistości.

Podczas czwartkowego koncertu dodatkową atrakcją będą dostępne dla publiczności świecące w świetle UV farbki do twarzy i fluorestencyjne opaski. W trakcie tego koncertu Erith na pewno zagra swój najnowszy utwór – Taming Myself:


Zajrzyj tu:

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad koncertem Erith w Katowicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.