Finał „Ostrego Dziania” w Ostródzie

Już jutro, 1 lipca, w Ostródzkim Amfiteatrze odbędzie się finał „Ostrego Dziania”, czyli projektu związanego z m.in. organizacją szeregu warsztatów artystycznych, zwieńczonych koncertem.


Na darmowym koncercie w Amfiteatrze oprócz koncertów odbędzie się świętowanie – 20. lecie pracy artystycznej Maleo Reggae Rockers. W Ostródzie wystąpi także Natalia Przybysz oraz dwa ostródzkie zespoły, Cuba De Zoo i Pink Roses.


Pink Roses to rockowy zespół, który powstał w Ostródzie ponad 6 lat temu. Na czele stoi Agnieszka Skrzypczak, aktorka i wokalistka. W 2015 roku Pink Roses wydał debiutancką płytę „To!ja”, zdobywając w międzyczasie nagrodę na Studenckim Przeglądzie Piosenki, a także prezentując swoje utwory w Polskim Radio Trójka. Twórczość zespołu została doceniona także przez Wojciecha Manna.


Cuba De Zoo powstał w Ostródzie w 2010 roku, od samego początku odnosząc sukcesy. Na czele stoi Kuba Podolski, który razem z zespołem w swoich osiągnięciach zapisał m.in. występ na Open’er Festival czy Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wiele utworów debiutowało na antenie Radiowej Trójki, a Cuba De Zoo na koncie ma wydane trzy płyty. Happysad zaprosił ostródzki zespół do wspólnego koncertowania, gdzie wielokrotnie wystąpili jako support.


Natalia Przybysz to polska piosenkarka i autorka tekstów, która do 2006 roku znana była z występów w zespole Sistars. Jako solowa artystka wydała już 4 albumy, dzięki którym wielokrotnie nominowana była do Fryderyków czy Yach Film Festival. Jej album „Prąd” uzyskał status złotej płyty.


Maleo Reggae Rockers nie trzeba przedstawiać, zespół świętuje w tym roku XX-lecie istnienia. Wydali 6 płyt, ich piosenki wykorzystano w wielu filmach a także nominowane były do Fryderyków, a występowali na największych festiwalach w Polsce, m.in. Przystanek Woodstock Festival, Ostróda Reggae Festival czy Tauron Life Festival Oświęcim.  


Zajrzyj po więcej:

Ostre Dzianie na Facebooku

Strona WWW

Pink Roses na Facebooku

Strona WWW

Cuba De Zoo na Facebooku

Strona WWW

Natalia Przybysz na Facebooku

Strona WWW

Maleo Reggae Rockers na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.