Grzegorz Kloc wystąpi w Stodole z okazji jubileuszu działalności

Grzegorz Kloc świętuje 20-lecie działalności na scenie. Z tej okazji, już 9 listopada, muzyk zagra podczas specjalnego koncertu w warszawskim klubie Stodoła.


W dniu koncertu odbędzie się również premiera  albumu EP zapowiadającego nowe wydawnictwo Grzegorza, które ma się ukazać na początku 2018 roku. W Stodole usłyszymy materiał z trzech poprzednich płyt muzyka, a także premierowe kompozycje i utwory innych twórców. Koncert jest uroczystym podsumowaniem 20-letniej działalności Grzegorza, zatem nie zabraknie wyjątkowych gości, jak przystało na udaną imprezę urodzinową.Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy: „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie”. Zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z wieloma wykonawcami, takimi jak Sixteen, Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Beata Bednarz, Anita LipnickaDaab czy DeMonoJest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. 


Grzegorzowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w standardowym składzie: Kornel Popławski (gitara basowa), Konrad Zieliński (perkusja), Paweł Zaręba (gitara), Olga Pruszkowska-Kloc i inni muzycy.


Bilety można nabyć na stronach www.stodola.pl, www.eventim.plwww.ebilet.pl.


Zajrzyj po więcej:

Grzegorz Kloc na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.