Henry No Hurry wystąpi w klubie Żaczek

26 października, w ramach cyklu Niepokorni, w krakowskim klubie studenckim Żaczek wystąpi Henry No Hurry. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii koncertowej Bartka Busza.


Niepokorni to cykl imprez odbywających się w klubie studenckim Żaczek przy Alei 3 Maja 5 w Krakowie. Ma zaprezentować publiczności akademickiej twórczość ludzi odważnych, niepłynących głównym nurtem sztuki, często odstających od ogólnie przyjętej normy – informują organizatorzy. – Impreza przez 9 lat doczekała się ponad 60 edycji! Stawiamy na tych, którzy są w kolorowej awangardzie społeczeństwa oraz tych, którzy siedząc w kącie, nie zwracając niczyjej uwagi, tworzą rzeczy, które mogą zmienić bieg historii. Stawiamy bardziej na alternatywę niż główne nurty. Na każdym koncercie obok gwiazdy wieczoru prezentują się mniej znani artyści. Chcemy dawać szansę przede wszystkim studentom krakowskich uczelni, ale też innych z całej Polski… i świata. W ramach cyklu, raz w miesiącu organizowane są koncerty znanych i mniej znanych muzyków, którym towarzyszą wernisaże fotografii i malarstwa. Podczas tegorocznej odsłony Niepokornych obok Henry No Hurry zaprezentują się także Ragnar Ólafsson z Islandii oraz Sasha Boole z Ukrainy.Przypomnijmy, że Henry No Hurry to „jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David’s GUN). Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi >dziwactwami<. Raz Henry, a raz Harry. Dr Jekyll i Mr Hyde. To melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów. To projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski”.


Początek imprezy wyznaczono na godzinę 19.30. Bilety w cenie 15 złotych w przedsprzedaży i 20 złotych w dniu koncertu dostępne są pod adresem https://ekobilet.pl/klub-zaczek/ragnar-olafsson–islandia–1498169496/209869-bilety.


Zajrzyj po więcej:

Henry No Hurry na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.