Koncert Huberta Tasa w Poznańskiej Scenie na Piętrze już 7 grudnia

W lutym tego roku ukazał się nowy album Huberta Tasa – cenionego i doświadczonego DJ-a oraz producenta, który w swojej twórczości łączy samplowany jazz i soul, z hiphopowym beatem oraz scratchem. Już 7 grudnia w poznańskiej Scenie na Piętrze będzie można usłyszeć ten materiał na żywo!


Po ponad 3 latach od wydania „Roots”, Hubert Tas wrócił ze swoim kolejnym solowym wydawnictwem zatytułowanym „Unfinished / ” 未了 . Na płycie znalazło się 21 kompozycji, podzielonych na kilka bloków tematycznych, które momentami w swojej formie przypominają mix dj-ski.Taka mnogość materiału była rezultatem chęci podsumowania przez Huberta kilkunastoletniej przygody z muzyką. Przygody, która w swej bogatej historii łączy zarówno tworzenie, jak i występowanie na żywo. A ten, kto choć raz był na koncercie Huberta wie, że artysta podczas koncertów daje z siebie wszystko, dbając o energię, zaangażowanie oraz pozytywny kontakt z publiką.

Z pewnością nie inaczej będzie 7 grudnia, kiedy to wraz z zaproszonymi gośćmi Hubert zagra materiał ze swojej najnowszego albumu. Warto być częścią tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia!

Na scenie gościnnie pojawią się: Jacek Pohl (trąbka), Michał Pijewski (saksofon), Piotr Jaraszkiewicz (perkusja), Kacper Krupa (saksofon) i Arek Zub (wizualizacje).


Gdzie: Scena na Piętrze Masztalarska 8, Poznań
O której: 19:45 – otwarcie bram 20:00 – start koncertu
Bilety: I pula – 35 zł II pula – 45 zł

https://www.biletomat.pl/jazz/hubert-tas-poznan-8744/