Maciej Maleńczuk w szczecińskim LuLu Club

Już 8 października br. w Szczecinie wystąpi wokalista, którego nie trzeba przedstawiać. W klubie LuLu przy ulicy Partyzantów 2 zaprezentuje się bowiem Maciej Maleńczuk.


Podczas koncertu usłyszymy z pewnością takie kultowe utwory, jak „Dawna dziewczyno”, „Tango libido”„Ostatnia nocka”, „Sługi za szlugi” czy „Synu”. Będzie to „podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa”.


Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk – mówi muzyk. – Rozwijając się jako artysta, życzyłbym sobie, by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali.


Początek wydarzenia wyznaczono na godzinę 19. Bilety na miejsca nienumerowane można nabyć stronie www.monolitart.com.pl oraz na portalu bilety.fm, a także w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście „I”, tel. 91 886 07 21). Dostępność oraz rezerwacja miejsc siedzących pod numerem telefonu 533 500 109. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.


Zajrzyj po więcej:

Maciej Maleńczuk na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.