Muzyczne Lato vol. 2 startuje!

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużą popularnością, kontynuacja cyklu koncertów z Gdańskim plenerem w tle już od piątku.


Przez całe lato, w każdy piątek, w „Starym Maneżu” występować będą artyści – ci, którzy są nam bardzo dobrze znani, ale nie tylko. Cykl koncertów to również dobra okazja by odkryć nowe fascynacje muzyczne, bo nie zabraknie na nich artystów debiutujących, którzy stawiają pierwsze kroki na polskim rynku i dopiero rozwijają swoje skrzydła. Każde kolejne ogłoszenie koncertowe będzie niespodzianką, a kto wystąpi – wiadomo będzie kilka dni przed wydarzeniem.


30 czerwca, 20:00, wstęp free:

 

Daniel Kulczyński – aktor musicalowy, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Na scenie zadebiutował jako jeden z apostołów w musicalu „Jesus Christ Superstar” w reżyserii Zbigniewa Maciasa wystawianego na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi. Od października 2017 roku będzie można go zaś zobaczyć w roli Lesgles’a w superprodukcji „Les Miserables” w reżyserii Zbigniewa Maciasa, która będzie wystawiana na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi. Aktualnie pracuje również nad swoim autorskim anglojęzycznym materiałem muzycznym, współpracując z takimi muzykami jak: Michał Ciesielski, Mateusz Jaremko, Antoni Orłowski czy Mateusz Zawadzki.

 

Mateusz Jaremko absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie gitary jazzowej. Współpracował z Mazowieckim Teatrem Muzycznym oraz z Big Bandami pod dyrekcją Leszka Kułakowskiego, Jana Konopa oraz Aleksandry Tomaszewskiej. Uczestnik warsztatów prowadzonych przez m.in.: Ed Partyka, Nelson Veras, Piotr Wojtasik, Ben van den Dungen. Na trójmiejskiej scenie występuje od niespełna trzech lat w składach jazzowych i funkowych.


Zajrzyj po więcej:

Stary Maneż na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.