Koncert premierowy SABINY promujący album Lepidoptera

W połowie września SABINA wydała swój debiutancki album Lepidoptera. W środę, 11 grudnia o godz. 20:00 w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się premierowy koncert, na którym zabrzmi cały materiał z płyty, w tym dobrze przyjęte single: Pijane wiśnie, Panowie w kapeluszach czy Miejskie historie. Zespół przygotowuje specjalnie na ten wieczór aranżacyjne niespodzianki. 


Płyta Lepidoptera jest osobistą opowieścią SABINY, podszytą electro-popowym brzmieniem. Utwory powstawały w ważnym dla niej okresie, kiedy kończyła Łódzką Szkołę Filmową i rozpoczynała zmagania z dorosłym życiem. Filmówka była dla niej od samego początku miejscem czerpania niezliczonych inspiracji, z kolei zderzenie z rzeczywistością po ukończeniu szkoły, przyniosło wiele nowych, mocnych doświadczeń, które wyraźnie odcisnęły swój ślad w tekstach piosenek.Długo dojrzewałam do zaprezentowania swojego autorskiego materiału. Wiele lat chowałam się za czyimiś utworami, ucząc się w szkole muzycznej, czy jako aktorka grając na scenach teatralnych. Teraz zebrałam się na odwagę, aby bardziej otworzyć się przed publicznością i spróbować zawalczyć o swoje artystyczne marzenia. – mówi SABINA.


W Hybrydach SABINA wraz z zespołem zagra wszystkie utwory z płyty Lepidoptera. Będą również niespodzianki.

Klub Hybrydy – Warszawa – 11.12.2019 – otwarcie bram: 19:00, start 20:00 – bilety dostępne w sieci Empik i aplikacji Going (do 25.10 – 49 zł, do 10.12 – 59 zł, w dniu koncertu 69 zł).


Zobacz więcej:

You Tube
Facebook
Instagram