Przyjdź na koncert i posłuchaj Demona

Już jutro w Warszawskim klubie Tarantino odbędzie się niezwykły akustyczny koncert na którym na pewno nie zabraknie Demona.

OLENA

DEMON to najnowszy singiel Oleny wydany nakładem Konkol Music. Artystka ma nadzieję, że Jej fani odnajdą w piosence własne emocje i wewnętrzne kontrasty. Być może każdy z nas ma w sobie tytułowego Demona. Piosenkę można usłyszeć m.in. w Radio Zet, Radio Eska czy RMF MAXXX. Teledysk grany jest przez 4FUN.TV i Eska.tv. Video zostało zrealizowane w Gliwicach, według projektu Oleny, dzięki współpracy z Garage Made Video.


Olena1Olena – czeska i ukraińska odmiana imienia Helena, z jęz. starogreckiego „Blask Księżyca”.
Wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki, aranżuje swoje utwory. Kształcenie muzyczne rozpoczęła w wieku pięciu lat. Od szóstego roku życia gra na skrzypcach. Absolwentka PSM I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie skrzypiec. Gra także na pianinie, przy nim tworzy piosenki. Teksty pisze w języku polskim i angielskim. Jako skrzypaczka m.in. uczestniczyła w nagraniu akustycznej płyty jednego z bydgoskich zespołów heavy-metalowych. Wkrótce wraz z siostrą założyła zespół wykonujący Jej autorskie piosenki w lokalnych klubach. Dziewczyny, jako duet wydały EP „Idź”. Obecnie, Olena pracuje nad swoją solową karierą. Wkrótce ukaże się kolejny singiel Artystki. Olena jest w trakcie akustycznej trasy koncertowej, podczas której wykonuje swoje autorskie kompozycje przy akompaniamencie pianina.


Wpadnij na koncert:

Kiedy: 19.08.2016

Gdzie: klub TarantinoParkingowa, Warszawa

O której: 21:00

Bilety: 10 zł

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1717962628455861/


Zajrzyj tu:

Olena music (yt channel) :  https://www.youtube.com/channel/UCyMb0LMpFE7b2jGuvgrSQkQ

Olena facebook: https://www.facebook.com/olenaofficial


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.