Koncert „Robert Janowski Akustycznie” w Myszkowie

Już w najbliższy piątek, tj. 26 października br., w restauracji Kongres odbędzie się koncert pod hasłem „Robert Janowski Akustycznie”. Ów popularny wokalista, znany przede wszystkim z musicalu „Metro” i roli prowadzącego w programie telewizyjnym, zaprezentuje się w Myszkowie ponownie, ale, według zapewnień organizatorów, czeka nas występ zupełnie inny, gdyż bardziej kameralny.


Robert Janowski to artysta wszechstronny: muzyk, aktor, poeta, kompozytor, autor wielu tekstów, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Podczas zaplanowanego na piątek wydarzenia usłyszymy z pewnością utwory zawarte na najnowszej płycie piosenkarza, zatytułowanej „Najpiękniejsze melodie” i mającej swą premierę 28 września br., jednak możemy spodziewać się również dźwiękowych zaskoczeń w wyjątkowej atmosferze. Bez wątpienia repertuar ten okaże się odpowiedni dla miłośnika każdego gatunku muzycznego: od liryki, przez pop, do muzyki lat 60. i 70. XX wieku.


Album „Najpiękniejsze melodie” ukazał się nakładem wydawnictwa Agora i pod patronatem Radia Pogoda. Zestaw piosenek zebranych na krążku, reprezentowany przez singiel „Zakochani są wśród nas”, zabierają słuchacza w klimatyczną podróż w czasie. Dzięki takim nagraniom, jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Jej portret” czy „Nigdy więcej”, cofamy się aż do lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Wzruszenia gwarantowane!


„Najpiękniejsze melodie” – spis utworów:

1. Małe mieszkanko na Mariensztacie
2. Już taki jestem zimny drań
3. Nigdy więcej
4. Jest taki jeden skarb
5. Umówiłem się z nią na dziewiątą
6. A mnie jest szkoda lata
7. Kiedy znów zakwitną białe bzy
8. Na pozór
9. Zakochani są wśród nas
10. Jej portretRestauracja Kongres znajduje się przy ulicy 11 Listopada 6A w Myszkowie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19. Liczba biletów mocno ograniczona!


zajrzyj po więcej:

wydarzenie na Facebooku
restauracja Kongres na Facebooku
Robert Janowski na Facebooku
Robert Janowski na Instagramie
strona oficjalna Roberta Janowskiego


Podziel się swoją opinią ;)