Sen Nocy Letniej z Bartasem Szymoniakiem

Już 29 lipca 2016 roku w warszawskim klubie Sen Nocy Letniej odbędzie się koncert wyjątkowego muzyka i artysty – Bartasa Szymoniaka. 

Koncerty Bartasa to wyjątkowe, niespotykane dotąd na polskiej scenie połączenie wokali, beatboxu i akustycznego rocka w wykonaniu duetu, który tworzy z gitarzystą i wokalistą – Michałem Parzymięso. Muzyka Bartasa wykonywana jest WYŁACZNIE w oparciu o aparat mowy i gitarę! Duet funkcjonuje zaledwie od stycznia 2016 a już zdążył zagrać kilkadziesiąt koncertów, z których część została wyprzedana!fot. Beata Cała
fot. Beata Cała

Bartas Szymoniak – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, doświadczenie sceniczne zbierał jako wokalista legendarnego – Sztywnego Pala Azji ( 2007 – 2015 ). Jest także laureatem popularnego „Idola”. W marcu 2014 r. podpisał kontrakt z wytwórnią S.P. Records, a w czerwcu 2015 r. ukazał się pierwszy solowy materiał, jeszcze w tradycyjnym składzie muzyków. W nagraniach towarzyszyli mu min. Skubas, Georgina Tarasiuk i Sławek Uniatowski.
Płyta znalazła się w zestawieniu najlepszych albumów 2015 roku portali All About Music i Imperioz.pl. Pod koniec maja 2015 r. singiel „Nagi” trafił na listę przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Jesienią 2016 roku ukaże się wyjątkowy album Artystów, do którego wszystkie dźwęki zostały nagrane jedynie w oparciu o aparat mowy Bartasa i jedną gitarę. W warstwie tekstowej natomiast nawiązuje do poezji kolumbów.


WSTĘP:
Przedsprzedaż: 10 zł*
W dniu koncertu: 15 zł**

*bilety dostępne na górnym barze Snu Nocy Letniej od 25.07
**bilety do nabycia przed wejściem do lokalu


Bartas Szymoniak na Facebooku

Wydarzenie na Facebooku

Bartas w akcji Wspieramy Polskich Artystów

#ROZMÓWKA z BARTASEM SZYMONIAKIEM

Sen Nocy Letniej na Facebooku


BartasSzymoniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *