Koncert The Dumplings w radiowej Czwórce!

We wtorek 20 listopada br. w radiowej Czwórce wystąpi zespół The Dumplings. Koncert, będący elementem trasy promującej płytę RAJ, będzie transmitowany na antenie stacji. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki.

Justyna Święs i Kuba Karaś znani razem jako The Dumplings, właśnie wyruszyli w trasę promującą ich trzeci studyjny album pt. „Raj”, który ukazał się 21 września br. Electropopowy duet swoim ostatnim wydawnictwem zdecydowanie umocnił swoją silną pozycję na polskim rynku muzycznym. Zespół zdecydował się na krótką, ale treściwą formę ośmiu piosenek w języku polskim, nasiąkniętych głębokim basem. Sami mówią o niej:  Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy.

Utwory z tego oraz z pozostałych albumów The Dumplings będziemy mogli usłyszeć na koncercie w studiu radiowej Czwórki im. Władysława Szpilmana 20 listopada br., a zatem w najbliższy wtorek. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można otrzymać słuchając Czwórki, ale dla tych, którym nie uda się zdobyć zaproszenia, przewidziana została transmisja na żywo z koncertu – zapraszamy do jej słuchania 20 listopada br. o godz. 19.00 na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Redakcja zaplanowała także streaming video na stronie internetowej oraz na fanpage’u Czwórki.


Zajrzyj po więcej:

Strona WWW radiowej Czwórki: https://www.polskieradio.pl/10,Czworka

Facebook Czwórki: https://www.facebook.com/czworka/?ref=br_rs

Facebook The Dumplings: https://www.facebook.com/TheDumplings/?ref=br_rs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.