Koncert w Hard Rock Pubie Pamela: Manchester (support Zagadka)

W poniedziałek 5 grudnia 2016 w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu wystąpi zespół Manchester. Od wielu lat w tym samym miesiącu i miejscu. Koncerty te są więc stałym elementem terminarza klubu. Za każdym razem zespół szuka nowej formuły swojego występu, przygotowując dla fanów muzyczne niespodzianki. Wieczór otworzy swoim setem grupa Zagadka. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Zespół Manchester pochodzi właśnie z Torunia. Powstał w 2006 roku i przez te 10 lat osiągnął nie mało sukcesów. Mają na swoim koncie 2 krążki na których znalazło się parę bardzo głośnych tytułów ostatniej dekady jak: „Tajemnica”,  „Lawendowy” czy „Lubię twoje włosy”. Mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami, takimi jak: nagrody publiczności i internautów festiwalu TOPtrendy (2008), Debiut Roku Radia WAWA (2008) czy 2 nominacje do Superjedynek (2009, 2011). Aktualnie zespół pracuje nad 3-cim albumem.

Skład zespołu:

Maciek Tacher – wokal, klawisze, gitara
Sławek Załeński – gitara
Darek Załeński – gitara
Radek Kaźmierkiewicz – bas
Karol Ułanowski – perkusja

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=cRrCkRikBA4[/embedyt]

 

Zespół Zagadka powstał w 2009 roku w Toruniu. Grają melodyjnego rocka z polskimi tekstami. W 2011 roku nagrali pierwszą płytę EP z sześcioma piosenkami. Obecnie zespół pracuje nad nowym repertuarem i wydaniem dużej płyty. Na swoich koncertach zespół zapewnia gwarancję dobrej zabawy!

Skład zespołu:

Marcin (Pulek) Pulkowski – wokal, bas, teksty
Davide Bruno Jori – gitara, wokal, kompozycje
Darek Chomicki – perkusja
Michał (Dyboś) Dybowski – klawisze, wokal

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=yp1D-7e6YxI[/embedyt]

 

W 2016 roku koncert będzie zapowiadał płytę CD „TORUŃ RO(c)KUJE. LIVE”. Krążek ten zawiera utwory koncertowe siedmiu toruńskich grup zarejestrowane w Hard Rock Pubie Pamela. Jego wydawcą jest HRPP RECORDS. Płyta pojawi się w sprzedaży na początku 2017 roku.

Więcej informacji:

http://www.manchesterband.pl/

https://www.facebook.com/ ManchesterPL/?fref=ts

https://myspace.com/zespolzagadka/music/songs

https://www.facebook.com/ Zespół-Zagadka-153682257998 031/?fref=t

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.