Wiewiórka na Drzewie charytatywnie

26 listopada w klubie Spirala w Gliwicach Wiewiórka na Drzewie zagra koncert charytatywny na rzecz akcji Szlachetna Paczka. Organizatorzy koncertu zaprosili do współpracy inne zespoły: TotentOn & Typy Typy, Siaki oraz Fifidroki. Zapytani o powody organizacji tego wydarzenia odpowiadają rozbrajająco: „Po prostu lubimy zmieniać świat na lepsze!” A my im wierzymy i ogłaszamy, że warto spędzić ten wieczór właśnie w Gliwicach 🙂

wiewiórka na drzewie

Szlachetna Paczka, to idea pomocy bezpośredniej tym najbardziej potrzebującym. Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. Szlachetna Paczka ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna inicjatywa charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w 2015 roku Paczka połączyła 1 000 000 Polaków!

O tym, że Wiewiórka na Drzewie lubi pomagać, wiemy choćby z corocznego, pięknego koncertu Hałas Miasta na rzecz Ani Urban organizowanego w Gliwicach czy okolicznych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na których Wiewiórkowa ekipa zawsze jest obecna i rozgrzewa publiczność do czerwoności swoją muzyką. Jesteśmy przekonani, że tak stanie się i tym razem, zatem zapraszamy! A na zachętę prezentujemy wideo z występu grupy podczas Woodstocku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.