[KONCERT+KONKURS] Wrocław szykuje się na wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej

Nie zwalniamy tempa i już dziś zapraszamy Was na wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej, który odbędzie się 22 października o godz. 19.00, na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA.

Będzie to koncert po którym niewątpliwie można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery, analogowych, elektronicznych brzmień i utworów z ostatnich płyt. Natalia wraz z muzykami planuje też parę niespodzianek w postaci kilku starszych swoich piosenek w nowych odsłonach. Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

Utwór pochodzi z albumu Natalii Kukulskiej pt. „Ósmy Plan”, który swoją premierę miał w lutym ubiegłego roku.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 8 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi platynowej płyty.

„Ósmy Plan” to jej najnowszy, podwójny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix” wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży.

O ostatniej płycie możemy przeczytać:

„Dzieło skończone. Najlepsza płyta w karierze Natalii. Spokojnie nadaje się na materiał eksportowy.” (T-MobileMusic.pl).

„To najlepszy album w jej dorobku. Pokazuje Natalię jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej.” (Onet)

Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: “Ósmy plan” (2015) „CoMix” (2010), „Sexi Flexi” (2007), „Natalia Kukulska” (2003), „Tobie” (2001), „Autoportret” (1999), „Puls” (1997), „Światło” (1996 ).


KONKURS!

Bilety dostępne będą od 1 października 2016r., a już dziś możecie dostać je od nas!

Mamy do rozdania 2 pojedyncze wejściówki na koncert Natalii Kukulskiej we wrocławskim klubie Anima.

Co trzeba zrobić? 

Udostępnij post (publicznie) na FB —>

 i wyślij maila na adres

muzykoholicy.com@gmail.com

w tytule wpisując: KONKURS – koncert Natalii Kukulskiej w Anime


Zajrzyj tu:

Wrocławski Klub Anima


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad koncertem Natalii Kukulskiej we wrocławskim klubie Anima.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *