[KONCERT+KONKURS] Wrocław szykuje się na wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej

Nie zwalniamy tempa i już dziś zapraszamy Was na wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej, który odbędzie się 22 października o godz. 19.00, na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA.

Będzie to koncert po którym niewątpliwie można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery, analogowych, elektronicznych brzmień i utworów z ostatnich płyt. Natalia wraz z muzykami planuje też parę niespodzianek w postaci kilku starszych swoich piosenek w nowych odsłonach. Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

Utwór pochodzi z albumu Natalii Kukulskiej pt. „Ósmy Plan”, który swoją premierę miał w lutym ubiegłego roku.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 8 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi platynowej płyty.

„Ósmy Plan” to jej najnowszy, podwójny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix” wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży.

O ostatniej płycie możemy przeczytać:

„Dzieło skończone. Najlepsza płyta w karierze Natalii. Spokojnie nadaje się na materiał eksportowy.” (T-MobileMusic.pl).

„To najlepszy album w jej dorobku. Pokazuje Natalię jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej.” (Onet)

Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: “Ósmy plan” (2015) „CoMix” (2010), „Sexi Flexi” (2007), „Natalia Kukulska” (2003), „Tobie” (2001), „Autoportret” (1999), „Puls” (1997), „Światło” (1996 ).


KONKURS!

Bilety dostępne będą od 1 października 2016r., a już dziś możecie dostać je od nas!

Mamy do rozdania 2 pojedyncze wejściówki na koncert Natalii Kukulskiej we wrocławskim klubie Anima.

Co trzeba zrobić? 

Udostępnij post (publicznie) na FB —>

 i wyślij maila na adres

muzykoholicy.com@gmail.com

w tytule wpisując: KONKURS – koncert Natalii Kukulskiej w Anime


Zajrzyj tu:

Wrocławski Klub Anima


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad koncertem Natalii Kukulskiej we wrocławskim klubie Anima.

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *