Koncertowe urodziny albumu „Głodny” SONBIRD

Przed zespołem Sonbird ostatnie koncerty z trasy GŁODNY TOUR vol.2 – Kielce (13.12), Kraków (15.12 – SOLD OUT), Warszawa (19.12) – trasa kończy etap promocji ich debiutanckiej płyty „Głodny”, która ukazała się nakładem wytwórni Jazzboy pod koniec lutego (22.02). Jednak pierwsze urodziny płyty skłoniły grupę do hucznego świętowania i właśnie z tej okazji w piątek 21.02.2020 zagrają koncert w Bielsko Białej.

Debiutancki album Sonbird „Głodny” to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego chce się wracać.

„Głodny” SONBIRD – recenzja płyty

Fotorelacja z odsłuch płyty „Głodny” SONBIRD

This slideshow requires JavaScript.


Na płycie znajdą się znane do tej pory single „Ląd”, „Hel”, „Niepoważny” czy tytułowy „Głodny” oraz nowe piosenki, których część można było już usłyszeć podczas koncertów. Nad całością czuwał Łukasz Olejarczyk, który jest producentem płyty. Niedawno ukazał się również teledysk do ostatniego numeru z płyty – „Wada”.


Na co możemy liczyć w Bielsko – Białej? Znakiem rozpoznawalnym grupy od dawna jest niesamowita energia, którą uwalniają podczas swoich koncertów, młodość i radość którą aż kipi ze sceny. Na pewno usłyszymy dużą część materiału z płyty „Głodny”, jednak jestem pewna, że tego wieczoru nie zabraknie również niespodzianek w postaci nowych utworów!

SONBIRD – Bielsko Biała – Klub Klimat 0 21.02.2020

Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 10.12.2019 o godzinie 12:00!

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/WeAreSONBIRD/

Instagram: https://www.instagram.com/healmysonbird/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzJxszc1QCBa7WmS9R3Mw5g