Koncertowe zakończenie lata na Pradze z Krzysztofem Zalewskim

Na początku sierpnia Krzysztof Zalewski zagrał w Centrum Praga jeden ze swoich letnich koncertów. Mimo iż na wydarzenie co jakiś czas trafiała dodatkowa pula biletów zostało w mgnieniu oka wyprzedane, a sam artysta podczas dwugodzinnego występu dał niesamowity popis swoich umiejętności wokalnych, ale i tanecznych.

Zalewski od kilku lat gości w czołówce polskich artystów, zupełnie zasłużenie jest to artysta, który na scenie się dosłownie spala. „Spuszczony ze smyczy” – tak mówiono po ostatnim koncercie Krzysztofa na warszawskiej Pradze. Pandemia, która na kilka tygodni wstrzymała życie koncertowe mocno dała się we znaki branży muzycznej i każdy jeden występ zarówno dla artystów jak i fanów jest na wagę złoto. Po Zalewskim gołym okiem było widać jak doskwierał mu brak kontaktu fizycznego z publicznością. Energia, która go dosłownie rozpierała tamtego wieczoru wydawać by się mogło nie ma końca.

Ekscytacji z powrotu na scenę towarzyszy również radość z nowych utworów jakimi Krzysztof dzieli się z nami przy okazji promocji albumu „Zabawa”, którego premiera już 16.08.

 

Lato na Pradze • Krzysztof Zalewski • 30 sierpnia 2020


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.