Koncerty na trasę Bass Astral x Igo powoli wyprzedają się. Mamy dla Was bilety!

Bass Astral x Igo, to duet, który szturmem zdobywają serca polskich słuchaczy. Ich wiosenna trasa koncertowa „Satellite” powoli wyprzedaje się. Biletów nie zdobędziecie już na przykład w Łodzi, ale nie martwcie się! Muzykoholicy mają dla Was dwa ostatnie!!


Po zakończonej ogromnym sukcesem trasie IT’S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem.

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce.

Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Duet ma na koncie dwa długogrające albumy. W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – „Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na polskim rynku muzycznym, co poskutkowało wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018 roku. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna.Trasa „Satellite” cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Kolejne miasta potwierdzają SOLD OUT ich koncertów. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w Łodzi, gdzie duet wstąpi w dobrze nam znanej Wytwórni.

Mamy dla łódzkich fanów zespołu miłą niespodziankę! Udało nam się dla Was zdobyć dwa ostatnie bilety na ich koncert, który już 16 kwietnia! Jak je zdobyć? Szczegóły znajdziecie na naszym Facebooku.