[KONKURS] Angie and The Boyz i Wowa już w ten weekend w klubie New York. Mamy dla was wejściówki

Łódzki klub muzyczny New York, jak co weekend zaprasza czytelników portalu Muzykoholicy.com na swoje koncerty. Tradycją stało się już, że nasz portal ma dla Was wejściówki na swoje imprezy.


Tym razem mamy do rozdania visy na:  ANGIE AND THE BOYZ (piątek), WOWA (sobota) oraz zaproszenie na imprezę taneczną – II piętro Las Vegas – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – Lata ’80 & ’90!(sobota).

Procedura jest zawsze taka sama, czyli:

Wystarczy wysłać do nas maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com (w tytule KONKURS). W treści należy podać nazwę zespołu, na koncert którego chcecie pójść, a także swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy!


ANGIE  (właśc. Angelika Kłaczyńska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciek

awszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z

artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc).

Razem z ANGIE na scenie pojawią się świetni muzycy:

ADAM LIS – gitara

Przez wiele lat swojego doświadczenia miał okazję wspierać na scenie np. Wojtka Pilichowskiego, Kasie Popowską, Krzysztofa Krawczyka, zespoły Rezerwat, Samokhin Band i Citizen.

MICHAŁ KARKUSIŃSKI – klawisze

Współpracuje z kilkoma formacjami muzycznymi z Łodzi m.in. Freeks, Tenebris, The Gospel Time czy Face to Face, ma na koncie również współpracę z takimi artystami jak Muniek Staszczyk, Ziemek Kosmowski. Akompaniuje również wielu młodym artystom np. Justyna Panfilewicz, Sebastian Wojtczak, Daniel Rychter czy Małgosia Frontczak.

MARCIN BŁASIAK – bas

Wraz z kwartetem Mainstreet Quartet zdobył grand prix miedzynarodowego festiwalu Krokus Jazz oraz grand prix międzynarodowego festiwalu Bielska Zadymka Jazzowa. Współpracował m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Cezarym Konradem, Leszkiem Możdżerem, Leszkiem Cichońskim oraz Blue Cafe.

 KAMIL STASIAK – perkusja

Perkusista z wieloletnim doświadczeniem. Współpracował m. in. z : Liroyem, Lanberry, Jacek Kawalec Orchestra, The Badji Band, Steamlove, Stargazer.


ANGIE – cover Amy Winehouse


Piosenki grupy W-O-W-A to z jednej strony przewrotne, dowcipne teksty, z drugiej zaś ostra energetyczna muzyka, porywająca słuchacza od pierwszych taktów. Czuć w niej wpływy wielu gatunków muzycznych, ale w całości składa się ona na niezwykle oryginalny projekt artystyczny.

Są w tej muzyce satyra i bandycka dusza podrasowane wpadającą w ucho melodią. Wowa i jego kompani dzielą się żądzą zabawy do upadłego, złością i radością, zamętem i bzdurą.

W ich twórczości można odnaleźć ironię, czarny humor i zmysł do operowania oryginalnymi środkami wyrazu. Bohaterowie piosenek to zwykli ludzie i sytuacje z życia codziennego, o których lider zespołu śpiewa puszczając oczko do publiczności. W swoich trafnych spostrzeżeniach ma wiele dystansu do świata, który nas otacza i prezentuje go wprost, z dużą dozą charyzmy.

Wowa nagrał utwór „Nie dla menja” do filmu „Fotograf” Waldemara Krzystka.

Muzycy od 2011 współtworzyli projekt pod nazwą Wowa z Charkowa i mają na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. zajęli II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Wladimira Wysockiego oraz zagrali koncert wieczoru na II Międzynarodowym Festiwalu Zbliżenia Kultur, a także festiwalu Wołodia pod Szczelińcem w lipcu 2015. Słuchacze radiowej „Trójki” przyznali I miejsce zespołowi Wowy za jego autorski utwór „Nochnaya geograficheskaya pesnya” w plebiscycie zorganizowanym podczas audycji „Polscy chłopcy w językach obcych” .

Muzycy mają również wieloletnie doświadczenie, które zdobyli występując w telewizji, radiu oraz grając ponad 400 koncertów w kraju i za granicą, obok takich artystów jak: Gipsy Kings, Kult, Lady Pank, Closterkeller, Chylińska i innych.

Skład zespołu: Wowa – wokal, melodyka, Maciek – bas, Darko – gitara, Tomek – perkusja, Adrian – saks, trąbka.


„Kwas Chlebowy” – WOWA


Oto pełen „rozkład jazdy” na nadchodzący tydzień w klubie New York:

15.09.2017 (piątek) start godz. 22:00
Koncert zespołu ANGIE AND THE BOYZ
16.09.2017 (sobota) start godz. 22:00
Koncert zespołu WOWA
II piętro Las Vegas – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – Lata ’80 & ’90!

17. 09. 2017 (niedziela) start godz. 20:00
JAM SESSION – ELITA MUZYKÓW, TWÓRCÓW & ARTYSTÓW!
UWAGA KONKURS DLA MULTIINSTRUMENTALISTY!
Wybieramy najlepszego multiinstrumentalistę sceny Jam Session w klubie New York!
Zapraszamy wszystkich multiinstrumentalistów do udziału.
Nagrodą dla najlepszego multiinstrumentalisty wieczoru jest 200 PLN!!!
Sponsorem nagrody jest PEPSI!
Patronat Honorowy Prezydent Miasta Łodzi

20. 09.2017 (środa) start godz. 20:00
Konert zespołów: CHASSIS & VEIRA
Bilety w cenie: 15 zł przedsprzedaż/ 25 zł w dniu koncertu

21. 09.2017 (czwartek) start godz. 18:00
TRYLOGIA „PITBULL” NA DUŻYM EKRANIE
Wstęp bez okazania visy.


Zajrzyj po więcej:

New York – strona oficjalna

New York – Facebook

Angie – Facebook

W-O-W-A – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.