Konkurs dla debiutujących zespołów z Warszawy – Zagraj na Attention Please! Music Festival vol. 1

ATTENTION PLEASE! przygotowało specjalny konkurs dla debiutujących zespołów, które będą mogły zagrać podczas wydarzenia ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL w danym mieście.

attachment-2

Pierwsza edycja konkursu skierowana jest do grup z Warszawy oraz okolic. Pierwszy przystanek wydarzenia już 23 stycznia 2016 roku w Warszawie w Klubokawiarni Chłodna 25.
W ramach ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL w Warszawie zagrają: Zimowa oraz The Freuders. Supportować ich będzie warszawski zespół, który wyłoniony zostanie w specjalnym KONKURSIE. Debiutujące, młode zespoły mogą wysyłać zgłoszenia do dnia 8 stycznia 2016 roku. Najlepsze formacje zaprezentują się podczas koncertu finałowego, 19 stycznia 2016 roku w Klubokawiarni Chłodna 25. Wtedy wybrana zostanie jedna grupa, która w nagrodę wystąpi kilka dni później podczas festiwalu. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny pod adresem: https://www.dropbox.com/s/3fgk24jd9dozety/regulamin_konkursu_APMF.docx?dl=0 oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1669294463350211/
ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL to trasa koncertowa związana z artystami attention please!, czyli: Sambor, Zimowa, The Freuders, Mistah Lego oraz Bukowicz. Podczas koncertów w całej Polsce, nie zabraknie także niespodzianek, zaproszonych gości oraz debiutujących zespołów, których warto będzie posłuchać na żywo.
Pierwszy koncert pod szyldem ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL odbędzie się w sobotę, 23 stycznia 2016 roku w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie. Na scenie usłyszymy: śląski zespół ZIMOWA oraz warszawska formacja THE FREUDERS. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży online (I pula 19 zł – ilość ograniczona; II pula – 25 zł).
ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL
 
Klubokawiarnia Chłodna 25
Warszawa, ul. Chłodna 25
sobota, 23 stycznia 2016
bilety: I pula 19 zł (ilość ograniczona) / II pula 25 zł

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *