[KONKURS] Koncert Materia oraz John Does Burial w ramach 5stancji

materia-news-218 listopada zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w ramach 5stancji, czyli cyklu koncertów w Arkadach Kubickiego. Tego dnia zagra zespół Materia, a supportować ich będzie John Does Burial. 


MATERIA to charyzmatyczna grupa ze Szczecinka, której żywiołem jest hardcore metal oraz groove metal.

Zespół dał się poznać za sprawą udziału w piątej edycji Must Be The Music, gdzie zachwycił nie tylko całą czwórkę jurorów, ale i publiczność oraz telewidzów. Jednak chyba nie będzie przesadą napisanie, że nawet bez udziału w talent show Must Be The Music chłopaki z Materii świetnie by sobie poradzili na rynku. Oczywiście, wiadomo: promocja, telewizja i tak dalej. Ale, jak to ktoś kiedyś słusznie zauważył, dobra muzyka zawsze obroni się sama, a MATERIA ze Szczecinka gra naprawdę dobrą muzykę. Do tego znakomicie wypada na koncertach, których zagrali naprawdę sporo, wliczając w to występ na dużej scenie Przystanku Woodstock. Można też było ich zobaczyć m.in. na: Sonisphere, Jarocin Festival, MetalFest, Wacken Open Air (Niemcy), Metal Blast (Egipt), EUROBLAST (Niemcy).

Co grają? Nowocześnie brzmiący, mięsisty metal, utrzymany w fajnym klimacie.

Kim są? Oto oni:

Michał „Mihu” Piesiak (wokal, gitara basowa),

Tadeusz „Tede” Piesiak (gitara, wokal),

Adrian „Adi” Dubiński (gitara)

Jakub „Marcia” Marciniak (perkusja).Zajrzyj po więcej : 

Materia na Facebooku

Strona WWW


THE JOHN DOE’S BURIAL to z kolei zespół wywodzący się z Piotrkowa Trybunalskiego, który ostatnio zakończył prace nad nowym materiałem pod okiem Arkadiusza „Malty” Malczewskiego znanego z takich produkcji jak Behemoth czy Decapitated. Materiał ten ma ukazać się jeszcze w grudniu 2016.

Jednym z wielu aktualnych wydarzeń w życiu zespołu był ich występ na Bloodstock Open Air Festiwal w Wielkiej Brytanii tego lata. W ślad za czym pojawiło się wiele pochlebnych recenzji w angielskich portalach muzycznych. Oto jedna z nich, która w miarę precyzyjnie określa styl THE JOHN DOE’S BURIAL:

Spragniony? Dlaczego by nie żarzyć odrobiny brutalnego metalu? Ten polski kwintet specjalizuje się w destrukcyjnym, pomysłowym death metalu, który zagłębia się w najciemniejszej głębi ludzkości.

Ciężką i mroczną muzykę zespołu doskonale podkreśla ich demoniczno-apokaliptyczny wizerunek, który doskonale wpisuje się w oprawę całego show. Godne polecenia wszystkim fanom ciężkiej nuty.Zajrzyj po więcej : 

The John Doe’s Burial na Facebooku 

The John Doe’s Burial na MySpace


Wejście: od ulicy Grodzkiej na godzinę przed koncertem

BILETY: 25 ZŁ PRZEDSPRZEDAŻ / 30 ZŁ W DNIU KONCERTU

do kupienia: eventim.pl / ebilet.pl / kupbilecik.plbiletyna.pl / ticketpro.pl / biletin.pl / Empik


KONKURS

Mam dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Co należy zrobić, aby wygrać jedno z nich ?

Prześlij na adres : muzykoholicy.com@gmail.com swoje imię i nazwisko

W temacie wpisując : KONKURS Materia // The John Doe’s Burial

 

Sponsorem biletów na to wydarzenie jest TIDAL.

 

Konkurs trwa do 16.11.2016

 

Powodzenia !!


materia-news

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.