[KONKURS] NeuOberschlesien grają na rzecz stacjonarnego hospicjum – mamy dla was wejściówki

NeuOberschlesien, to kapela, której czytelnikom portalu Muzykoholicy.com nie trzeba przedstawiać. Ich znakiem rozpoznawczym jest hipnotyzujący wokal i teksty w języku… śląskim!

Chłopaki ze Śląska nie dość, że grają świetną muzykę, mogą poszczycić się także gołębim sercem. Po raz kolejny chcą pokazać, że muzyka łączy i potrafi pomóc w potrzebie.


20 marca 2018 r. na deskach Teatru Ziemi  Rybnickiej wystąpi NeuOberschlesien, wspierając inicjatywę Fundacji „Puls – Med”: budowę stacjonarnego hospicjum w Rybniku.


Mamy dla Was bilety na ten koncert!

Co należy zrobić? Wystarczy wysłać maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com w temacie wpisujecie KONKURS, a w treści swoje imię i nazwisko i krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Wy macie ten bilet otrzymać ?


Zespół zagra koncert wyjątkowy i prestiżowy, jedyny taki w tym sezonie na Śląsku, w dwóch odsłonach: na pełnej mocy i akustyczny. W aranżacji akustycznej zabrzmią utwory z nowego albumu „3”. W przepięknej scenografii Teatru Ziemi Rybnickiej będzie można zobaczyć spektakularne show z wykorzystaniem gry świateł, pirotechniki scenicznej i posłuchać nowoczesnej muzyki z rockowym pazurem.

Rybnicki koncert będzie miał w sobie wiele niezwykłych akcentów: podczas koncertu będą atrakcyjne licytacje, w które włączy się również Michał Stawiński – lider, wokalista NeuOberschlesien.

Zespół na ten cel przekaże kilka atrakcyjnych dla Fanów przedmiotów, m.in. jedyną i niepowtarzalna walizkę kabinową z logo i wizerunkiem zespołu do zdobycia wyłącznie podczas koncertu w Rybniku. Dochód z koncertu i licytacji przekazany zostanie na budowę rybnickiego hospicjum. Na tym wydarzeniu warto być!


Szczegóły koncertu:

20.03.2018 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
otwarcie drzwi 18.00 / start koncertu 19.00
Bilety już dostępne: w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej lub online https://biletyna.pl/event/NeuOberschlesien-Teatr-Ziemi-Rybnickiej-Rybnik-e64688.html
45,00 zł – przedsprzedaż do 19.03
60,00 zł – w dniu koncertu
250,00 zł – Bilety VIP (ilość limitowana – tylko 15 sztuk) – uprawniające do udziału w kolacji z muzykami NeuOberschlesien.


Przeczytaj także:

[WYWIAD] NeuOberschlesien: „To, że jesteśmy ryzykantami, pokazujemy cały czas”

[RELACJA] NeuOberschlesien w łódzkim klubie New York


Zobacz także:

NeuOberschlesien – Strona oficjalna

NeuOberschlesien – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.