[KONKURS] NeuOberschlesien w CK Wiatrak w Zabrzu – mamy dla Was bilety na ten koncert

Zespół NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny „3” zagra w sercu Śląska!

Już 15 grudnia o godz. 19.00 w Zabrzu w CK Wiatrak zabrzmią mocne gitary i charakterystyczny wokal Michała Stawińskiego!


Mamy dla Was bilety na ten koncert!

Co należy zrobić? Wystarczy wysłać maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com w temacie wpisujecie KONKURS, a w treści swoje imię i nazwisko i krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Wy macie ten bilet otrzymać 🙂

Czas konkursu do 14.12.2018 do 18:00!

Spieszcie się!!


Rozkład jazdy piątkowego koncertu:

18.00 – świąteczne spotkanie z spotkanie z Fan Clubem NeuOberschlesien wyłącznie dla osób zarejestrowanych w Fan Clubie NeuOberschlesien

19.00 – otwarcie bram

19.30 – Transgresja, Kolbyskray

20.40 – NeuOberschlesien

Usłyszymy materiał z nowej płyty zespołu „3” oraz największe hity z poprzednich albumów. 10 listopada światło dzienne ujrzał nowy album „3”. Premiera niezwykła – muzycy znani z ostrego grania i tekstów w języku śląskim, sięgnęli do rozmaitych źródeł inspiracji, próbując zupełnie nowych ścieżek muzycznych. W efekcie powstał album 3 – różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi wpływami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowego pazura.

Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw. Tym samym, po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.


Płytę promują dwa single:

Mam Dość

Fart


Nominowani do YACH w kategorii: plastyczna aranżacja przestrzeni!

Koncerty NeuOberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym – łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty, Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że koncerty powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.

NeuOberschlesien występuje w składzie – Michał Stawiński, Łukasz Sztaba, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski.


Zajrzyj po więcej:

NeuOberschleisen Fan club – Facebook

NeuOberschleisen – Facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.