[KONKURS] ,,NEW YORK” to nie marzenia – to miejsce, które na Ciebie czeka

W samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 62 znajduje się najbardziej rock’n’rollowy klub muzyczny „New York”, który został stworzony z pasji do muzyki. Patronat medialny nad klubem oraz nad wszystkimi wydarzeniami i koncertami objęło Radio Łódź

Na wszystkich Gości klubu patrzy z góry trzymająca znicz – Statua Wolności – ustawiona tuż nad głównym wejściem do klubu, prowadzącym przez bramę w której widnieją kolaże amerykańskich aut oraz podświetlone parasole w kolorach flagi USA.

Wchodząc do klubu zobaczymy ponad trzymetrową gitarę – symbol miejsca w którym króluje muzyka na żywo oraz fotografie największych gwiazd amerykańskiego show businessu.

Wnętrze klubu „New York” jest stylizowane na wzór amerykańskich klubów z najbardziej ekskluzywnych dzielnic. W klubie można zwiedzić wszystkie dzielnice Nowego Jorku – nie tylko te ekskluzywne – zaczynając od Manhattanu poprzez Brooklyn, Queens oraz Staten Island a kończąc na The Bronx.

Sercem klubu jest scena, na której – pięć razy w tygodniu – występują – renomowani artyści, zespoły oraz elity jazzu. Koncerty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem i trafiają w gusta najbardziej wybrednych słuchaczy.


KONKURS !

Od dziś portal Muzykoholicy.com wchodzi w stałą współpracę z „New York”! Z tej okazji ogłaszamy, czekają na was darmowe wejściówki na koncerty! Mamy do rozdania 2 podwójne visy – czyli dwa podwójne zaproszenia na koncerty zespołów: BLUE HAZE (piątek) i BANDAŻ ELASTYCZNY  (sobota). Wystarczy wysłać do nas maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com (w tytule KONKURS). W treści należy podać nazwę zespołu, na koncert którego chcecie pójść, a także swoje imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy!


Najbliższe koncerty:

30.06.2017 (piątek)
Start godz.18:00 Koncert MONIKI URLIK „Divas Live”
Bilety w cenie: 35 zł przedsprzedaż/50 zł do nabycia w dniu koncertu

Start godz. 22:00 Koncert zespołu BLUE HAZE
Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

01.07.2017 (sobota)
Start godz. 19:00 Koncert zespołu SENSITIVE TO SOUND
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w dniu koncertu

Start godz. 22:00 Koncert zespołu BANDAŻ ELASTYCZNY
Panie wstęp free, Panowie visa w cenie 10 zł.

02.07.2017 (niedziela) 
JAM SESSION – ELITA MUZYKÓW, TWÓRCÓW & ARTYSTÓW! start godz. 20:00New York – strona oficjalna

New York – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.