[KONKURS] Rozdajemy podwójne zaproszenia na koncert! Sokół I Goście już 22 kwietnia !

22 kwietnia br., w Arkadach Kubickiego będzie miał miejsce wspólny koncert „SOKÓŁ i GOŚCIE”. Będzie to niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, podczas którego po raz pierwszy wspólnie z Sokołem wystąpią: DJ Steez, Pono, Ras, Włodi, Had Hades i Marysia Starosta.

sokol_947x358_slider

WOJTEK SOKÓŁ obecny jest na polskiej scenie hip-hopowej niemalże od czasu jej powstania. Może pochwalić się olbrzymim dorobkiem artystycznym. Jego twórczość, to m.in. klasyczne albumy ZIP Skład i WWO, trzy płyty TPWC oraz dwa platynowe krążki wydane w duecie z Marysią Starostą.

Na przestrzeni lat, Sokół miał okazję podjąć współpracę z plejadą polskich artystów. Wystarczy wymienić choćby niektóre z nich. Z Ponem stworzyli skład TPWC odpowiedzialny za powstanie wielu hitów. Z Marysią nagrał płyty, które przedefiniowały charakter i znaczenie słów „polski hip-hop”. Wspólnie z Hadesem popełnił muzyczne interpretacje wierszy Tadeusza Różewicza. Z Rasem (1/2 składu Rasmentalism) uczestniczył w bardzo ciekawym projekcie, stanowiącym swoisty hołd dla twórców rapu ostatnich dwóch dekad. Projekt ten, to ogólnokrajowa trasa koncertowa „Wspólna Scena”, w trakcie której artyści prezentowali publiczności reinterpretacje legendarnych utworów hip- hopowych, z czasów kiedy kultura czterech elementów stawiała pierwsze kroki nad Wisłą.


Sokół i Marysia Starosta – W dół brzuchem


SOKÓŁ I GOŚCIE 

Kiedy: 22 kwietnia 2016 r.,

O której: godz. 19:30

Gdzie: 5stancja, Arkady Kubickiego (wejście od ul. Grodzkiej na godzinę przed koncertem) – Warszawa

BILETY:

– przedsprzedaż – 40 zł;

http://www.eventim.pl/; http://www.ebilet.pl/http://www.kupbilecik.pl/;

http://biletyna.pl/;

– w dniu koncertu – 50 zł


KONKURS!

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na koncert – SOKÓŁ i GOŚCIE!

Jeśli chcesz wygrać z podwójną wejściówkę na koncert Sokoła, napisz do nas maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres : muzykoholicy.com@gmail.com w temacie wpisując KONKURS Sokół i Goście

oraz

Polub naszą strone na FB:

Fundatorem zaproszeń został TIDAL!

Konkurs trwa do 19.04.2016


Zajrzyj tu:

Sokół: https://www.facebook.com/wojtek.sokol/?fref=ts

TIDAL: http://tidal.com/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *